2733
2739

ما با برادرشوهرم رابطه نداریم ..سر یک موضوع ..حالا برادرشوهرم با  کل خانواده خودش ارتباط رو خیلی کم کرده و اصلا دعوتشون هم نمیکنه ،فامیلای زنش رو دعوت میکنه و با اونا قاطی اند .. ‌‌‌..همش  سر کاره و وضعشون هم خداروشکر خوبه ...

حالا همسرم هی به خاتوادش میگه چرا داداش با کل خانواده قطع ارتباط کرده ،چرا به سلامتیش نمیرسه ،کمتر بره سرکار به زن و بچه اش بگه همین ک هست،خواستتون رو کمتر کنید ...زنه با بچش ۲۴خونه باشن و با فامیلاشون کیف کنن با بهترین خونه و امکانات اونوقت داداشم شده حمال اینا ‌و به خودش اهمیت نمبده ،)سر همین حرفا قطع ارتباط شده(..مثلا خونه رو شیک کردن ولی مثلا وسیله نقلیه نداره برای خودش ....

حالا شوهرم میگه من به خواهرام میگم اونا هم به گوشش میرسونن تا به خودش بیاد ...

من ناراحت شدم و به همسرم گفتم اگه یک حرف تو باعث بشه یه اختلافی بین داداشت و زنش بیوفته بچشون ناراحت شه ،مطمن باش ده برابرش سر خودمون میاد و دخالت نکن ،زندگی خودشونه ...همین رو گفتم فقط ...اوتوقت میگن عروسه زرنگه و پسرمون رو کشبده سمت خودش ...

والا منم از خدامه ک همسرم بره بیرون یه تایمی خونه نباشه تا یکم راحت باشم ...چیز بدی نیست که ....

اینا کلا باید به زندگی همدیگه کار داشته باشن.

مرا هزار امیدُ هر هزار تویی💚خدا💚
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا نظر شوهرم اینه زن باید امتیاز بده تا مرد هم همون اندازه امتیاز بده نه مثل داداشش ک همه امتیاز ها رو مبده زن و بچش ...من حرصم از این تفکر های شوهرمه!!!!من همیشه به زندگی میرسم ،بعد دیروز برگشته میگه تو ک زن نشدی برای من!!!منم هیچی نگفتم ،چون میدونستم دنبال بحثه...به همه کار داره ...خسته شدم از خاله زنک بودنش 

مرا هزار امیدُ هر هزار تویی💚خدا💚
2731

حرف خوبی زدی افرین

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
2740
حالا نظر شوهرم اینه زن باید امتیاز بده تا مرد هم همون اندازه امتیاز بده نه مثل داداشش ک همه امتیاز ه ...

چی بگم والا تو از منم بدشانس تری

منم برای پارتنر از بین دوتا داداش شانس نیاوردم😂الان متنتو خوندم یاد خودم افتادم

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  

والا من جای جاریت بودم یه دو تا درشت بار شوهرت میکردم تا سرشو از زندگیم بکشه بیرون یعنی چی مسخره مردای این دوره زمونه دست خانومارو از حرافی بستن

در تاپیک های پزشکی سوالات مشاوره‌ای میتونید منو تگ کنید 📌   موفق باشید 💚
حالا نظر شوهرم اینه زن باید امتیاز بده تا مرد هم همون اندازه امتیاز بده نه مثل داداشش ک همه امتیاز ه ...

بهش بگو وای تا قبل از ازدواج فکر میکردم مردا خیلی اقا و باشخصیتن و دنبال حرف الکی نیستن

بعد با خنده بگو ولی با دیدن تو نظرم عوض شد،خیلی خاله زنکی😂از زنا خاله زنک تری همش دنبال حرف و حدیثی

به شوهرت بگو اقدس خانم، خدا سرو داده که رو گردنت باشه نه تو زندگیه بقیه.. والله..

بگو تو ظاهرت مرده اما در واقعیت زنی اقدس جون

تهش میرسه به خدا،پس از اولش بسپار به خدا🥰