2737
2734

بله و خیلی لذیذ میشه

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

آره مامان‌من یه مدل درست می‌کرد عالیه 

سیب زمینی ابپز رو خرد کن،زیاد ریز نکن فقط له میشه 

بعد روغن و کره بریز تو تابه سیب زمینی ها رو بریز توش و نمک و فلفل بزن و یکم تفت بده 

بعدم با سس سفید بخور بشدت خوشمزست 😍

کاربر مامان دوتا پسر سابقم 🥰

بله،یه کوچولو هم زردچوبه تو روغنت هنگام سرخ کردن بزن

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

آره.

نشاسته ذرت داری؟ اگه داری یکمی نشاسته ذرت و فلفل و نمک بزن بهش بعد همه رو خوب ورز بده بریز داخل قیف و به صورت طولی سرخ کن مثل سیب زمینی های بیرون میشه .

اگرم نشاسته اینا نداری همون جوری عادی سرخ کن فقط مواظب باش له نشه.

اگر من رو توی یه تاپیک دیدی قضاوتم نکن😂من نسبت به موضوع اون تاپیک رفتار میکنم😂 
2740
بله و خیلی لذیذ میشه

سلام اپرا ببخشید شما دچار سرطان تیروئید شدین؟؟؟😢

یا قبلا داشتین از تجربه تون گفتین ؟

از دیروز که تاپیک تون رو دیدم ذهنم درگیر شده اما تاپیک هاتون قفل بود نمی‌دونستم چطور ازتون بپرسم 

اسی شرمنده تو تاپیکت پرسیدم ی دنیا معذرت 

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد  .از این تاریخ کاربری دست دو نفر می‌باشد. هر وقت منو تو سایت دیدی چند تا فحش و حرف آبدار بزن بهم برم از سایت ،من نباید اینجا باشم تو طول روز تا شب ،چون کنکوریم و درس دارمممم پیشاپیش ممنون از فحش هاتون.
سلام اپرا ببخشید شما دچار سرطان تیروئید شدین؟؟؟😢 یا قبلا داشتین از تجربه تون گفتین ؟ از دیروز که ...

سلام از اواخر دی مبتلا شدم

و هنوز در حال درمان هستم

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
سلام از اواخر دی مبتلا شدم و هنوز در حال درمان هستم

خیلی ناراحت شدم 😢😢💔

انشالله به زودی سلامتی تون رو به دست بیارین ♥️

شما خیلی قوی هستین که از اون موقع تا الان چیزی نگفتین و اصلا حس تا نامیدی و ترس نداشتین 

امیدوارم همیشه قوی و موفق بمونین 

راستی تو همین سایت یادمه ی بار یکی می‌گفت تیرویید اصلااا چیز خاصی نیست و زود درمان میشه 

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد  .از این تاریخ کاربری دست دو نفر می‌باشد. هر وقت منو تو سایت دیدی چند تا فحش و حرف آبدار بزن بهم برم از سایت ،من نباید اینجا باشم تو طول روز تا شب ،چون کنکوریم و درس دارمممم پیشاپیش ممنون از فحش هاتون.
خیلی ناراحت شدم 😢😢💔 انشالله به زودی سلامتی تون رو به دست بیارین ♥️ شما خیلی قوی هستین که از اون ...

ممنونم عزیزم

بیماریه دیگه 

پیش میاد و اسمش از خودش ترسناک تره