2733
2739

🌱قراره که همه دور هم واسه ی مسلمان پاک بودن و بخاطر امام مهدی و اینکه یار عاشقی باشیم خودسازی کنیم😍💚🌱

قدم اول ریشه یابی کارای بدمونه 

خوشگلا اگه درونتون اخلاق حسادت ، غیبت کردن ، تحمیل کردن ، بد اخلاقی تنبلی و صفات بدیو دارید حتما باید زودتر پاکسازی کنید تا بتونیم آدم و انسان باحالی باشیم 

اول باید ریشه یابی کنیم و بعد از حس حسادت شروع میکنیم

مدت خودسازی حسادتمون حدود یک الی دو هفتست 

باید برای ترک حسادت نسبت به آدمایی که بهشون حسودی میکنید اول نقطه مثبتاشونو در نظر بگیرید مثلا بگید عوضش دل خوبی داره کارای گذشتشو یاد خودتون بیارید فلان چیزو بهم داد فلان کارو برام کرد خوش اخلاقه یا با مردم خوبه و ..... در انتهای روز ام حتما نقطه مثبت هاتون رو توی کاغذ بنویسید و به خدا و اگه دوست داشتین امام زمان یا هر امام دیگه ای گزارش بدید 

عجله کار شیطونه کم کم کم کم ترک میکنیم انشاالله 💚😍🌱

🌱نکته : این دوره تنها واسه مذهبیا نیست ، امام زمان غیر ماها ام ممکنه حتی بیشتر از ما دوست داشته باشه

🌱نکته : یادمون نره که ما مسلمون هستیم و نباید به هیچ آدمی با هر باوری توهین کنیم و کاری که پیامبرمون کرد رو ادامه بدیم و با مهربونی خالص از ته دل رفتار کنیم حق نداریم به بنده خدا فشار بیاریم

در پناه الله و امام مهدی باشید😍💚🌱

برای ظهور امام زمان صلوات بفرستتتتتتتتتت🌱 کاربر قدیمی ام

بله برای حسادت خودم طبق کتاب معراج السعاده عمل کردم و واقعا نتیجه داشت وتست روانشناسی ام زدم خداروشکر حسود نیستم و هر وقت شیطان بخواد وسوسه ام کنه به خدا وامام زمان پناه میبرم

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله برای حسادت خودم طبق کتاب معراج السعاده عمل کردم و واقعا نتیجه داشت وتست روانشناسی ام زدم خداروشک ...

الحمدالله رب العالمین که تونستید این صفت بدو ترک کنینننن

انشاالله هممون چه بیرون دین چه درون دین بهمون فرصت اصلاح شدن و انسان نمونه بودن بده 😍😍😍

الهیییییییی آمینننننننننننننننننننننن💚💚💚💚💚💚🌱🌱🌱🌱🌱🌱🌱🌱

2731
به روی دو چشمم ، هروقت خواستی قدمت خیر بفرما تو تاپیکام 😍💚🌱

ممنونم 🌹 

نماز سکوی پروازه، خودتو برای پرواز آماده کردی!!! 🕊️🌹https://eitaa.com/naamaaz.    این کانال و خیلی دوستش دارم و مدیون شم اگه دوست داری عضو شو ♥️
منم هستم

بهه بهههههههه خوش اومدی هرکی اومده خدا بهش مجال آدم باحال شدن داده خوش اومدی عشق امام زمان😍😍😍😍😍😍😍😍💚💚💚💚💚💚🌱🌱🌱🌱🌱

2740

حالا باید چکار کنیم و از کجا شروع کنیم؟ یه توضیح می دین؟ 

نماز سکوی پروازه، خودتو برای پرواز آماده کردی!!! 🕊️🌹https://eitaa.com/naamaaz.    این کانال و خیلی دوستش دارم و مدیون شم اگه دوست داری عضو شو ♥️
حالا باید چکار کنیم و از کجا شروع کنیم؟ یه توضیح می دین؟ 

در ی دوره ای باید اخلاقامونو صحیح کنیم و بتونیم به هدفامون از جمله یار امام زمان شدن برسیممممم و آدم درستی باشیم

توی این دوره اخلاقای بد از زندگی با راه حل حذف میشن مثل غیبت حسادت تنبل بودن اخلاق بد  و ....😍💚🌱

و باید طی ی زمانی ترک کنیم انشاالله 😍😍😍😍💚🌱🌱