2737
2734

خواهرم ۲۲ سالشه

یه دوست پسر داره همسن خودشه پنج شیش ماهه باهمن ، رابطه اینا نبوده بینشون ، همین دوست بودنو این مسائل عشقولانه اوایل رابطه ، بعد پسره نه زیاد میومده حضوری همو ببینن ، نه تلفنی زیاد حرف میزده ، فقط چت تلگرام و ویدیوکال اینا، 

میگذره و سر آنلاین بودن پسره و نیومدنش سر قرار بحثشون میشه ، رابطشون شکرآب میشه و پسرم از اون موقع خوبه باهاش ولی خیلی کم پیام میده ، مثلا صبح بخیر شب بخیر فقط ، اونم به زور 

حالا خواهر من یه چشمش اشکه یه چشمش خون که چرا اینطوری داره میکنه ، میگم تمومش کن میگه نه دوسش دارم ، دانشگاهش ترم اخره ول کرده ، همه زندگیشو ول کرده داره گریه میکنه من اینو دوست دارم ، این داره کم پیام میده ، و اگه من دیگه ندم اونم نمیده تموم میشه 

دنبال طلسم ایناست که پسره رو طلسمش کنه، دنبال جادوجنبل دارم میگرده ، هرچیم باهاش خرف میزنم فایده نداره 

نظرتونه زنگ بزنیم پسره رو تهدید کنیم که کلا دیگه پیام نده و قطع ارتباط کنه ، خود پسره که کمش کرده کلا ، خواهر منم الان داره گریه هاشو میکنه ، یه باره یه دل بشه شرش کنده شه!؟ 

اینکه رابطه نداشتن مطمئنم ، ولی اینکه داره اینجوری میکنه خواهرم برام عجیبه ، و حرف هییییچ کسم متوجه نمیشه انگار 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیرم پیش یه مشاور نمیره مخصوصا روانشناس خانوم الان درسش خیلی مهمه

اره واقعا ، ببین انقدر خوب بود همه چی دولتی ، شاگرد ممتاز دانشگاه بود 

الان فقط یه ترم دیگه داره 

نه نمیره ، میگه نمیفهمن من چی میگم ، فایده ندارن

2731