2733
2734

اون از من بزرگتره د سال من قدم بلنده اون کوتاه حالا من اندامم عالیه بخدا همه میگن واونم اندامش خوبه ولی کوتاهه 

داشتم از دوستم تعریف میکردم ک خییلی خوشگله لب و چش و ابرو و همه جا خب ولی اندامش خیلی کواهه و خیییلی چاقی از دور ک میاد میگی زشته ولی میاد نزدیک صورتش خوشت میاد فقط جلو چشت باشه و نگاش کنی 

بعد اون برگشت با ی حالت خنده گفت من کوتاهم از اندام راضیم دیروز رفتم خرید خانمه بهم گفته فرم پاهات خیلی قشنگه همه مدل شلواری بهت میاد

حالا من ی بار زود پیشش گفته بودم از فرم پاهام خوشم نمیاد چاقی همه مدل شلواری بهم نمیاد ، بخدا پاهام پره چاقی نیست ولی خو اعتماد بنفس ندارم 

ب هیچ وجه درخواست دوستی نمی‌پذیرم 👿 ی بار قبول کردم تو غلط کزدن افتادم و توبه کردم ... هر بژی کورد 

کسی این وسط مقصر نیست

فقط زود رنج هستین ، و هر حرفی رو بزرگش میکنین

فقط 5 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا از آنچه که فکر می‌کنی بزرگ تر است     🤍🌿                      شاید اون کسی که دوربین رو اختراع کرد هیچوقت نمیدونست عکس ها میتونن چه قدرتی داشته باشن ؛ نمیدونست آدما میتونن با دیدن یه عکس برگردن به یه روز خاص و ثانیه به ثانیه ش رو مرور کنن و همراه با آدم های توی عکس متوقف بشن و باهاش بشکنه قلبشون ؛ هیچوقت نمیدونست با یه عکس آدم برمیگرده به سال‌ها قبل خاطره و باهاشون میمیره و زنده میشه ؛ نمیدونست یه روزی آدما میشینن پای آلبوم عکس هاشون و تازه میفهمن زمان سریع تر از چیزی که فکر میکردن گذشته ؛ نمیدونست با یه عکس میشه خونه هایی رو دید که سال ها پیش خراب شدن و به آدم هایی نگاه کرد که مدت هاست کنارمون نیستن و مکان هایی رو دید که هیچوقت اونجا نرفتی ؛ نمیدونست گاهی نگاه کردن به یه عکس میتونه احساسات قدیمی همون احساساتی که سال هاست از دست دادی رو زنده کنه ؛ میتونه همزمان باعث خنده و اشکت بشه و میتونه رفع دلتنگی کنه یا حتی بیشتر دلتنگت کنه . .آدم هایی که از عکس‌ گرفتن فرار میکنن همونایی هستن که بهتر از هر کسی از قدرت عکس ها با خبرن ؛ اونا میدونن عکسی که تو یه لحظه ثبت میشه برای یه عمر خاطره میسازه.  
2731
کسی این وسط مقصر نیست فقط زود رنج هستین ، و هر حرفی رو بزرگش میکنین

خب من زود رنجم ولی هیچی جواب ندادم ولی اون سریع تیکه انداخت 

ب هیچ وجه درخواست دوستی نمی‌پذیرم 👿 ی بار قبول کردم تو غلط کزدن افتادم و توبه کردم ... هر بژی کورد 
خب من زود رنجم ولی هیچی جواب ندادم ولی اون سریع تیکه انداخت 

شاید اون هم منظور خاصی نداشته 

همونطور که شما از تعریف از دوستتون منظور خاصی نداشتین 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا از آنچه که فکر می‌کنی بزرگ تر است     🤍🌿                      شاید اون کسی که دوربین رو اختراع کرد هیچوقت نمیدونست عکس ها میتونن چه قدرتی داشته باشن ؛ نمیدونست آدما میتونن با دیدن یه عکس برگردن به یه روز خاص و ثانیه به ثانیه ش رو مرور کنن و همراه با آدم های توی عکس متوقف بشن و باهاش بشکنه قلبشون ؛ هیچوقت نمیدونست با یه عکس آدم برمیگرده به سال‌ها قبل خاطره و باهاشون میمیره و زنده میشه ؛ نمیدونست یه روزی آدما میشینن پای آلبوم عکس هاشون و تازه میفهمن زمان سریع تر از چیزی که فکر میکردن گذشته ؛ نمیدونست با یه عکس میشه خونه هایی رو دید که سال ها پیش خراب شدن و به آدم هایی نگاه کرد که مدت هاست کنارمون نیستن و مکان هایی رو دید که هیچوقت اونجا نرفتی ؛ نمیدونست گاهی نگاه کردن به یه عکس میتونه احساسات قدیمی همون احساساتی که سال هاست از دست دادی رو زنده کنه ؛ میتونه همزمان باعث خنده و اشکت بشه و میتونه رفع دلتنگی کنه یا حتی بیشتر دلتنگت کنه . .آدم هایی که از عکس‌ گرفتن فرار میکنن همونایی هستن که بهتر از هر کسی از قدرت عکس ها با خبرن ؛ اونا میدونن عکسی که تو یه لحظه ثبت میشه برای یه عمر خاطره میسازه.  
یعنی چی الان منظورت ب کدوممون 

اول شما که شروع کردی دوم ایشون که دهن به دهن به شما شده 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
شاید اون هم منظور خاصی نداشته  همونطور که شما از تعریف از دوستتون منظور خاصی نداشتین

ن قشنگ منظورش ب من بود  

اول شما که شروع کردی دوم ایشون که دهن به دهن به شما شده 

من از دوستم داشتم میگفتم خو 

ن قشنگ منظورش ب من بود  

عزیزم

امیدوارم زندگی همیشه به کامت باشه 

ولی یه روز می فهمی بزرگ کردن هر حرفی اهمیت نداره

دهن به دهن هم نشین ، هم رو هم ناراحت نکنین

خواهران حتماً فکر کرده دارین بهش تیکه میندازین که اون هم این حرف رو زده 

ولی یه روز دلتون برای همین کل کل ها تنگ میشه 

تا وقتی هستین قدر هم رو بدونین

و سر چیز های مسخره اینجوری نکنین 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

همین که اول حرفت از خودت تعریف کردی و خواهرتو معمولی جلوه دادی از نظر من کنشلی

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
من از دوستم داشتم میگفتم خو 

خب وقتی مشخصه دوستت با ایشون یکیه خب بهش برمیخوره دیگه، مواظب حرفایی که میزنی باش

در کل که بین دو تا خواهر نباید این حرفا باشه، ولی بهتره کلا در ارتباط با همه ادما موقع صحبت کردن شرایط طرف مقابل رو نگاه کنیم. بشینی پیش یه آدم معلول بگی فلانی معلوله چقدر بده و فلان خب اونم ناراحت میشه دیگه

خب وقتی مشخصه دوستت با ایشون یکیه خب بهش برمیخوره دیگه، مواظب حرفایی که میزنی باش در کل که بین د ...

درسته ولی ب خدا اونم بار ها گفته فلانی کچل شده مثل تو ولی من جواب ندم