2733
2739

ک دوست صمیمی شوهرم و همسرشم(رفت و آمد خانواده گی داریم  و داشتیم) اونجا زندگی میکنن درس میدادم

الان هشت ماه گذشته و خانم دوست شوهرم اصلا ی بار نه اومده مدرسه ازم سراغی بگیره ن زنگی زده بگه بیا خونمون یا... (البته من با سرویس میرم و میام) 

بنظرتون انتظار من زیادیه و غیر عادی یا واقعا باید میومد؟! 

تو خانواده مون چهار تا آرزو نام داریم☺️خاله م 🥰من😊خواهرزاده‌ام 😘زن داداشم 😍برای همه جالبه گفتم اینجام بگم شاید برای شمام جالب بود🙃

انتظارت زیاد و غیر عادیه

سوالات تکراری که دیدم و جواب های مشترک:اول: اعتماد به نفس و عزت نفس داشته باشید‌. دوم: اونقدری که فکر می‌کنید آدما به شما اهمیت نمیدن و اصلا به شما فکر نمیکنن پس بیخیال. سوم: وابسته نباشید مخصوصا احساسی‌. چهارم: چرا اینقدر دهن به دهن آدما میزارید؟؟ بی اهمیت باشید هرچی گفتن بگو اوکی تو درست میگی. پنجم: نصیحت به از خودم کوچکتر اینکه بیشتر کتاب بخون و تلاش کن و تنبل نباش و رو خودت سرمایه گذاری کن. زبان و کامپیوتر و مهارت های مختلف یاد بگیر. ششم: ولله پسرا ارزشی ندارن که بهشون وابسته شید و گریه کنید و حرص بخورید. هیچ آدمی از اینکه دوست پسرش ولش کرده نمرده :/ . هفتم: اگر کسی مسخرت میکنه اصلا حساس نشو و بی اهمیت باش و باهاش بخند یا زل بزن تو چشماش و هیچی نگو اگر ناراحت بشی و جواب بدی اونم خوشش میاد و هی اذیتت میکنه./ هشتم: اسم دختر: ترنم، بهار، دُرین، دلارام، تیارا، تارا، نفیسه، ارام. اسم پسر: نریمان، شروین، دانیال، بنیامین، کارن، عماد، نوید. / 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

کلا نباید انتظار داشته باشی

ولی به عنوان دوست خونوادگی ، معرفتی باید چند بار خبرتو میگرفت

ولی از این لحظه به بعد ، کلمه ی دوست صمیمی رو ازش حذف کن

رفت اومدش به خونه خودتم قطع کن

از بعضی کاربرا يه اسكرين شاتايی تو گوشیمه كه فقط دوس دارم باهاتون به مشكل بخورم!  😂🤌🏻                                    
2740

شاید اهل رفت و آمد نیست یا مشکلی داره که نمیخواد رفت و آمد کنه، در جریان زندگی دیگران نیستیم و قضاوت نمی‌کنیم اما بهتره برای آرامش خودتم که شده توقعی از کسی نداشته باشی

بچه ای به مادرش گفت اگر بهشت حق توست، چرا در دستانت نیست؟ چرا زیر پایت قرار دارد؟ مادرش پاسخ داد دلبندم من بهشت را بر زمین گذاشتم تا تو را در آغوش بگیرم. الهی چشم همه منتظرا رو به دیدن فرزند روشن کن.
این چ صمیمیته ک ۸ ماه همو ندیدید؟ انتظار دعوت نداشتم ولی تماس چرا

تماسی باهم نداشتیم تا حالا

تو این هشت ما دوبار خونه همو دیدیم

تو خانواده مون چهار تا آرزو نام داریم☺️خاله م 🥰من😊خواهرزاده‌ام 😘زن داداشم 😍برای همه جالبه گفتم اینجام بگم شاید برای شمام جالب بود🙃

دوست که هیچی،،،، شوهر من یک سال محل کارش بغل خونه داداشش  بود ۲۴ ساعت سر کار بود ۲۴ ساعت میومد خونه،،،، یک با حتی برای ۵ دقیقه زنگ نزدن که بیا خونمون یا زنگ بزنن حالشو بپرسن،،، شوهرم کاری داشت میرفت خونه ی خاله من که خونشون همونجا بود چند بارم خاله ام شوهرمو دعوت کرد خونشون ،،،، ولی داداش خودش هیچ 

کلا نباید انتظار داشته باشی ولی به عنوان دوست خونوادگی ، معرفتی باید چند بار خبرتو میگرفت ولی از ا ...

چرا اونوقت عزیزم 

یا شرایطتش نداشته  یا دوست نداره رفت و‌امدتون ادامه پیدا کنه

یعنی باید میومد؟