2733
2734
عنوان

کسایی که تجربه همچین رابطه ای دارن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 393 بازدید | 49 پست
اخرین بار شما رفتین؟  من دفعه پیش ک برگشت نمیخواستم قبولش کنم ولی باز خر شدم  این سری دو ...

این ادم برمیگرده میخوای دو روز باهاش بمون بعدش هم بهش بگو دلمو زدی دیگه از دستت خسته خداحافظ همین و بس من میگم دوباره برمیگرده این ادم معلوم الحال و بعد هم بدون به این رفتار کردن اینجوری عادت داره میاد دوباره 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخرین بار شما رفتین؟  من دفعه پیش ک برگشت نمیخواستم قبولش کنم ولی باز خر شدم  این سری دو ...

خودم رفتم ، راستش خیلی بد کات کردیم به بدترین شکل ممکن

بنظرم اونی که اینجوری ول میکنه میره همون بهتر ک برنگرده 

عب نداره بهش فک نکن 

خوشحال باش ک یه رابطه سمی تموم شده 

تو قَرارهِ مَنی و مَن بی قَرارهِ تو 🤍
دقیقا اینم خودش وقتایی که ارومه اعتراف میکنه ک مشکل از اونه و داره اذیتم میکنه و حتی میگه رابطه قبل ...

بعد تو با یه همچین آدمی داری ادامه میدی؟

قطع به یقین به فرض محال اگر باهاش ازدواج کنی 100 در 100 به طلاق منجر میشه خواهر

2731
از اولش خیلی خوب کنار اومدی با قضیه یا ناراحت بودی؟ چطور حالت بهتر شد 

ببین آنقدر رفت و اومد ک دیگه برام مهم نیس باشه یا نباشه 

یه دفعه به خودت میایی میبینی اصلا دیگه مثل قبل دوسش نداری یهو به خودت میایی میبینی دیگه رفتن و اومدنش مهم نیست چون قلبت مطمئن شده هر چقدرم دوسش داشته باشه اون آدم موندن نیست

بله تجربه داشتم میدونی گوشیشو خاموش میکرد تا یک روز هر حرفی بهش میزدم ک عادی ترین چیز بود بهش برمیخورد

اخرش کات کردم دیگه نکشیدم 

برگشت قبول نکردم 

سریع دوم برگشت مثل خودش رفتار کردم ک تلافی کنم 

سریع باهام کات کرد 😂

فقط 3 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
و خدا معجزه‌ ‌می‌‌کند‌ ‌!🌱💛

من خودم تو رابطه دقیقا همینطوری بودم

✨ ﺑﺮﺍﯼ "ﺁﺩﻣــﻬﺎ" ﺧــﺎﻃﺮﻩ ﻫﺎﯼ "ﺧـــﻮﺏ" ﺑﺴﺎﺯ   ﺁﻧﻘـــــــﺪﺭ ﺑﺮﺍﯾﺸﺎﻥ "ﺧﻮﺏ" ﺑﺎﺵﮐﻪ ﺍﮔﺮ ﺭﻭﺯﯼ ﻫﺮﭼﻪ ﺑﻮﺩ "ﮔﺬﺍﺷﺘـــﯽ" ﻭ "ﺭﻓـــﺘﯽ" ....!! ﺩﺭ "ﮐﻨﺞ ﻗﻠﺒﺸـــﺎﻥ" ﺟﺎﯾﯽ ﺑﺮﺍﯾﺖ ﺑﺎﺷﺪ ..     ﺗﺎ ﻫﺮ اﺯﮔﺎﻫﯽ ﺑﮕﻮﯾﻨﺪ: "ﮐــــﺎﺵ ﺑـــﻮﺩ" ..!     ﻫﺮ اﺯﮔﺎﻫﯽ ﺩﺳﺖ ﺩﺭﺍﺯ ﮐﻨﻨــﺪ ﻭ ﺑﺨــﻮﺍﻫﻨﺪ "ﺑــﺎﺷﯽ" !     ﻫﺮ اﺯﮔﺎﻫﯽ "ﺩﻟﺘﻨـــﮓ" ﺑﻮﺩﻧﺖ ﺷﻮﻧﺪ ..      ﻣﯽ ﺩﺍﻧﻢ "ﺳﺨـــــﺖ" ﺍﺳﺖ ...     ﻭﻟـــــــﯽ ...ﺗﻮ "ﺧــــــــــﻮﺏ ﺑﺎﺵ.      حتى اگر كسى خوبى هايت را نديد ...      و هميشه قدر دان دل وسيع و مهربان خودت باش.  ✨💕 اگر حرفی زدم که کمکت کرد میشه برام یه صلوات بفرستی رفیق...🙏🍀⁦♥️⁩
2740

اسی اون ادم داره ازت سواستفاده روانی میکنه 

فک کردی دوست داره؟

سو استفاده فقط جن...سی نیست روانیم هست ک بدتر از جن.سیه 

چون تا اخر عمرت اثرش روت هست 

گول نخور 

بجاش کتاب روانشناسی تاریک بخون میفهمی چ شیطانیه 

منم خودم تجربه کردم دیگه میدونم چ عو..ضی های هستن خودتو نجات بده

فقط 3 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
و خدا معجزه‌ ‌می‌‌کند‌ ‌!🌱💛

اگه درگیر مشکلات خونوادشه پس خطریه و ازش حتی‌الامکان دوری کن. کسیکه خونواده و مشکلات اونها رو به رابطه‌ش ترجیح بده آبی ازش گرم نمیشه و اذیتت میکنه.

اما ممکنه توی زندگی شخصیش یه مشکلی باشه که همش نگران اون مشکله و اگه اون حل بشه اوکی میشه این اشکالی نداره.

اگه سنتون زیر ۲۰ ساله و دلایل منطقی یا تجربی ندارید لطفا بحث نکنید ممنون میشم.
اگه درگیر مشکلات خونوادشه پس خطریه و ازش حتی‌الامکان دوری کن. کسیکه خونواده و مشکلات اونها رو به راب ...

اصلی ترینش پوله تا جایی ک من میدونم 

ک باخانوادش هم سر همین چیزا دعوا داره

دومیشم بخاطر تجربه رابطه قبلیشه ک با خیانت دختره تموم شده

فک میکنه همه دخترا مث همن

منم دقیقا همچین رابطه ای داشتم طرف با هرکی دعواش میشد یا با هرکی بحث میکرد به هردلیلی عصبی بود سر من خالی میکرد ولی خب نمیدونم چرا منه خر دپسش داشتم اینم دقیقا مث مال تو قبلا خیانت دیده بود...... کات کن تهش کاته الان فقط عذاب میکشی منم.... ببین سه بار باهام کات کرد دوباره برگشت پاچه خاری و به غلط کردن افتادن بار چهارم خودم کات کردم دیگه هم نمیخام دور و برم بیاد پسره روانی بود بخدا تکلیفش با خودش معلوم نبود... توهم زود تر کات کن این رابطه ته نداره چون بت اعتماد نداره و نمیتونه اعتماد کنه

2706