2733
2739
عنوان

چقد بده که توی دوران عقد بین پدر و شوهر پاسکاری میشی...‌

| مشاهده متن کامل بحث + 1290 بازدید | 90 پست

پدرت وظیفه ای نداره تو دوران عقد

ولی خب باید از روی محبت خرجت کنه که نمیکنه این به کنار

هر وقت شوهرت این حرف و زد ، بگو عقد کردیم همه چی با شماست ، پدرم وظیفه ای نداره

شوهرت مارموز تشریف داره

یُورولمیشام اِله یورولمیشام کی  اُوزوم اُوزومه یازیخ لیغیم گَلِی
پدرت وظیفه ای نداره تو دوران عقد ولی خب باید از روی محبت خرجت کنه که نمیکنه این به کنار هر وقت ...

صدبار گفتم میگه نه چون تو‌خونم نیستی و‌کاری نمیکنی برام‌نصف نصفه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پدرت وظیفه ای نداره تو دوران عقد ولی خب باید از روی محبت خرجت کنه که نمیکنه این به کنار هر وقت ...

خانواده هاشون یادشون میدن متاسفانه کلن اگه چیزی هم میخرن واسمون همشون دهن وا میکنن که چرا گرفتی براش

2731

خوب عزیرم وام ازدواج بگیر برو جها  بخر برو خونه خودت

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا
صدبار گفتم میگه نه چون تو‌خونم نیستی و‌کاری نمیکنی برام‌نصف نصفه

پس هر وقت هر چیزی ازت خواست 

بگو چون تو خونه ت نیستم ، نمیتونم

در ضمن از حقوق خودت برای هیچکس خرجی نکن

بهونه بیار یه بار بگو کارتم گم شده

یه بار بگو قرض دادم به کسی 

اگر الان که با شوهرت میری بیرون  خودت خرج خودت رو بدی ، 

فردا تو زندکی هم همین رویه رو ادامه میده

خانواده هاشون یادشون میدن متاسفانه کلن اگه چیزی هم میخرن واسمون همشون دهن وا میکنن که چرا گرفتی براش

هی خواهر درک میکنم

یاد دوران عقد خودم افتادم

شوهر من دست و دلبازه و به حرف خانوادش نیست

ولی امان از خانوادش خون به جیگرم کردن

2740
هی خواهر درک میکنم یاد دوران عقد خودم افتادم شوهر من دست و دلبازه و به حرف خانوادش نیست ولی امان ...

یعنی خاهر من گوشی خودمو سر اصرار داداشم باهاش عوض کردم خاهرشوهرم شوهرش گوشی فروشی داره منه احمقو ساده زنگ زدم واسم قاب و گلس بیاری اونم به مادرشوهرم خبر بده شب با شوهرم از در خونه وارد شدیم میگفت اره گوشی جدید بخرین اونم بخره توهم بخر تا ده سال تو عقد باشین نزاشت که من حتا دهنمو باز کنم اخه یکی نیست بگه به تو چ ربطی داره اینم من اگه گوشی نو بخرم

پس هر وقت هر چیزی ازت خواست  بگو چون تو خونه ت نیستم ، نمیتونم در ضمن از حقوق خودت برای هیچکس ...

خب اگه ندم بعدش مدام میگه همه خرجت با منه... افتاده گردن من ... و قبول نمیکنه و خرج زن توی عقد هم با شوهرشه ..‌

یعنی خب باورت میشه اینقد توی این دوسال من زجر و عذاب نکشیدم که یسره پام به دکتر باز میشه بدنم خیلی ضعیف شده اینقد که غصه میخورم بعدشم درد میکشم واسه اینکه هیچکدومشون به فکر نیستن اخرش با دعوا و غر غر شوهرم میبرتم:)

یعنی خاهر من گوشی خودمو سر اصرار داداشم باهاش عوض کردم خاهرشوهرم شوهرش گوشی فروشی داره منه احمقو ساد ...

😞😞😞

همچین رفتارهایی میکنن ، پسرشون میبینه ازشون زده میشه کینه میکنه 

دور ورشون نمیره

بعد میگن عروس سلیطه بود پسرقند۵سلمونو ازمون جدا کرد

خدا ازشون نگذره

2706