2737
2739
عنوان

شرح نی نی سایت از دید خودم البته🤌

| مشاهده متن کامل بحث + 941 بازدید | 55 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

درعجبم واقعا مردای سایت کی میرن سرکار؟  این ساعت هرمرد نرمالی یا سرکاره یاداره میره سرکار شما ...

والله شوهر من رفت منم چند دقیقه اینجام دیگه باید برم 

در عجبم از کسایی که مدام اینجان اون هم آقا 

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
چونکه پسربچه اس

اره عزیزم

مردی که کارو زندگی‌ و مسئولیت داشته باشه حوصله ی نی نی سایت اومدن نداره

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2731

شما هم میشینی همه تاپیک هارو چک میکنی 

لطفا امضام و بخونید برای پسرم دعا کنید زبونش باز بشه حرف بزنه،   شوهرم عاقل بشه،  دعا کنید بتونم بدهی هامو بدم و زندگیم آرامش بگیرم واسه دخترم دعا کنید دعام کنید 
والله شوهر من رفت منم چند دقیقه اینجام دیگه باید برم  در عجبم از کسایی که مدام اینجان اون هم آ ...

همه ساعتای شبانه روز اینجاس حداقل بخواب مرد مومن ب خودت رحم کن🤣🥴

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
2740

بابا بیچاره حرف بدی نزد که ی تاپیک فان زده دوس دارین بخوونین ندارین نخونین نظر ندید به بیچاره نپرین ..... هوووووی چخبره ب منم نپرین ،🤣🤣🤣🤣🤣😝😝😝✋✋✋✋

همتونو میشناسم کاربر قدیمی هستم  همراه با چهار تا کاربری نامحسوس دنبالتون میکنم .....هر کی با من در افتاد ور افتاد،😝😝

و مردهایی ک کاربر نی نی سایت هستن شرحشون از دید خانم ها

یک بچه ک هیچ مسولیتی نداره جز فضولی کردن برای نشون دادن خود ب دیگران 

مثل ی مگس مزاحم همه جا باید باشید 

خجالت بکش شاید خوشت اومد و تجربتا،دراختیار بقیه ی نرهای نی نی سایت هم گذاشتی

میگن خدا روز قیامت ازتک تک کارات میپرسه واااای ب اون لحظه که ازم بپرسه کی دلتاااااااشکست ؟قیااااامت میکنم  
2706