2733
2739
عنوان

شرح نی نی سایت از دید خودم البته🤌

941 بازدید | 55 پست

(دقیقا ۷ صبح ب بعد اینجا بحث مادر شوهر خواهر شوهر جاری شروع میشه تاااا ۱۰ شب تبادل نفرت) (از ۱۰ شب تا ۱ بامداد برام دعا کنید🤕) از ۱ شب تا ۳ صبح دارم گریه میکنم😪 از ۳ شب تا ۷ صبح چرا گوجه کپک میزنه ولی کپک گوجه نمیزنه؟ 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
2740

درعجبم واقعا مردای سایت کی میرن سرکار؟ 

این ساعت هرمرد نرمالی یا سرکاره یاداره میره سرکار شما چرا ولی اینجا؟

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

تایم شما کی شروع میشه تاپیک فان،بزنی؟؟🤣🤣🤣 بخدا ک الان وقتش نیس مثلا من با چشم نیمه باز بخوونم نظر بدم هنوز دانلودم نشدم ...

همتونو میشناسم کاربر قدیمی هستم  همراه با چهار تا کاربری نامحسوس دنبالتون میکنم .....هر کی با من در افتاد ور افتاد،😝😝
2706