2733
2734

چرا تا دخترای سن بالا تر از خودت که ازدواج نکردن میبینن تو میخوای سر و سامون بگیری برات از پشت سر حرف در میارن یا انقدر حسودی میکنن تو کل جمع میخوان خرابت کنن یا حتی دعات میکنن یا سعی میکنن با دعا خواستگار خودتو به طرف خودشون بکشونن یا مثلا بین تو و خواستگارت رو بهم بزنن؟

😁اینقدر درگیرت نیستن ها اگه هم اینجوری نباشه باورکن خودت جذب میکنی فکرتون تغییر بده کسی دشمنت نیست 

دخمل کوچولویه مامانی  مامانی اگه لایق باشم تو بهشت تو رو بهم میدن ❤❤❤❤ هرچند تو صدای خندههای مادرتو نشنیدی اما مادر تو بخند چون قرار است مادر از صدای خنده های تو بمیرد یاحسین جانم ممنونم من رو به الله وصل کردی (خداجونم شکرت نی نی منم داره مییاد 👶❤ ) نینی منم اومد  به لطف امام زمان و امام حسین و الله قادرمتعال . روش گرفتن حاجتم تو تاپبکام هست 
2731
حسادت از عهده یک عدد قلب سیاه بر میاد ، ربطی ندارد به سن بالا بودن یا نبودن!!!

نمیدونم اخه ی مدت ی خواستگار میخواست برام بیاد هر چند که من خودم با ی نفر تو رابطه بودم و هستم ولی تا یکی از دخترای فامیل ۴ سال ازم بزرگتره که مادرش تلسم میکرد فهمید من داره برام خواستگار میاد هم خودش هم مادرش رفت پشت سرم بد گفت از من و بعد چند وقت خواستگارم شد خواستگار اون دختره:/اتفاقا بهتر چون من میگم تو رابطه بودم ولی آخه آدم بدش میاد کسی خواستگارش بیرونه با بدگویی و بستن بختت

یجایی یه مطلبی خوندم خیلی قشنگ بود 

میگفت:خودت رو درکنار ادمهایی قرار بده ک میخوای شبیه اونها بشی 

شما داری دنده عقب میری عزیزم بجای توجه به این افراد به ادمهایی توجه کن ک زندگی موفق همسر و فرزندان موفق دارند

ازدواج کلا ی اتفاقه عین زمان مرگ برای هرکس رخدادش متفاوت کسی ک ازدواجو مایه فخر میدونه ی جهان سومیه اصیله ک فک میکنه ی شی بی ارزش داخل مغازه بوده و ی نفر پیدا شده وبش هویت داده همه زندگی ازدواج و بچه نیس اون ی گزینه زندگیه ادم سالم وواحد زندگی شخصیشو داره

دارم تمام زورمو میزنم رویاهام حسرت نشن و وقتی بزرگ شدم ی پوزخند بزنم و بگم چی فکر میکردم چی شد🎻🏊‍♀️🏋‍♀️🚵‍♂️🗒📚🪡💊🩺
نمیدونم اخه ی مدت ی خواستگار میخواست برام بیاد هر چند که من خودم با ی نفر تو رابطه بودم و هستم ولی ت ...

خدا به راه راست هدایتشون کنه..

دلت بسوزه براشون ، حتما خیلی حقیر و بیچاره هستن که شادکامی زندگیشون رو در تلخ کردن زندگی دیگران جستجو میکنن...

ولی واسه من برعکسه من ۲۷ سالمه ومجردم و دخترعمم ۲۳ سالشه وازدواج گرده ولی وقتی میبینه من میتونم هر رشته ورانشگاه وشهری برم واون ازدواج کرده ومحدوده وباید از زیر غربال اقایی رد شه یا میدونه ساز میرم ولی اون کل وقتش ب تمیزی خونه میره بمن تیکه مینداره

دارم تمام زورمو میزنم رویاهام حسرت نشن و وقتی بزرگ شدم ی پوزخند بزنم و بگم چی فکر میکردم چی شد🎻🏊‍♀️🏋‍♀️🚵‍♂️🗒📚🪡💊🩺
خدا به راه راست هدایتشون کنه.. دلت بسوزه براشون ، حتما خیلی حقیر و بیچاره هستن که شادکامی زندگیشون ...

اره همون ولی خب آدم ناراحت میشه که همچین کسایی دورت حلقه زدن تا نزارن تو به جایی برسی خوشبختانه که نمیدونن من با نامزد خودم قرار ازدواج دارم و این موضوع کامل تو خانواده پخش نشده فقط فامیل های نزدیک میدونن از طرفی میترسم دوباره به گوش اون دختره برسه 

اونا حسودی نمیکنن 

اونایی که تو سن پایین ازدواج میکنن فکر میکنن عدم ازدواج هر کسی بخاطر خاستگار نداشتن اون شحص هست و همین تفکر باعث میشه فک کنن اونا دارن بهش حسادت میکنن

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید است که از قبلی بهتر نیست.اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته عدالت این است :" همه وقتی برابر میشوند که مرده اند"    ویکتور هوگو، بینوایان
2706