2737
2734
عنوان

سلام خوبین ☺️

| مشاهده متن کامل بحث + 774 بازدید | 182 پست
استارتر جان تروخدا ببخشید خونمو دزد زده حالا هرچی برده به درک من بدجور ترسیدم و ارامش ندارم و همش اس ...

چشم عزیز دلم چیزیه که اتفاق افتاده خودتو نگران نکن  

و بیشتر مواظب باش باشه ؟ درست میشه 

دردی که انسان را به سکوت وا میداردبسیار سنگین تر از دردیستکه انسان را به فریاد وا میداردو انسان ها فقط به فریاد هم می‌رسندنه به سکوت هم…    سکوت من به این معنا نیست که نمی توانم جواب دهم بلکه نمیخواهم دل کسی را بشکنم   اصالت را یکی دروغ نگفتن معنا میکند دیگری تهمت نزدن ولی من اصالت را برده ذات بد نبودن معنا میکنم  قله ای که چند بار فتح شود بی شک تفریحگاه عمومی میشود مواظب قلبت باش همه آدما روزی از دنیا می رن و چیزی که باقی می مونه اعتبار اوناست ‌‌‌... پس اعتبار مون رو حفظ کنیم که واقعی ترین دارایی یک انسان به اعتبار اونه     _ یه دختر مو فرفری چشم درشتم که دردای زیادی کشیده تو زندگیش اما با این وجود تجربه های زیادی هم داره   سوال علمی راجب بدن داشتین راجب اقتصاد داشتین  دلتون گرفته بود خواستید درخواست دوستی بدین درخدمتم ☘️❤️     https://abzarek.ir/service-p/msg/1716079  دیگر هیچکس او نخواهد شد ... حتی خودش .. درد ناشی از تکامل ...رو دارم تجربه میکنم 
خودم دچارش بودم ۱ سال ،هعی بیخیال😅

یه سااااال !!😱😱 عجب قرص بی‌خوابی قوی‌ای بوده طرف!😂 

یه پسر مهربون انشالله ☺️! جون مادرت گزارش نزن! آخه نه حقتو خوردم ! نه مال‌تو بردم! انشالله مرض نداری که ؟!☺️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

طنز جالبی بود😂روزتون بخیر

چیکار کنم ؟ دوس دارم همه‌ی مردم مخصوصاً جوونا شاد باشن. ما که چیزی برای شادی نداریم حداقل باید زبونمون خوش باشه و با شوخی و جک لبخندو رو لب دیگران بیاریم. بخدا با خوش اخلاقی چیزی ازمون کم نمیشه!

حالا دیشب یه همچین چیزایی رو گفتم یکی اومد و نوشت می‌خوای خودشیرینی کنی؟!😂 منم گفتم آره!😂

نمی‌دونم فازشون چیه؟ بگو آخه خودشیرینی خب باید یه هدفی داشته باشه ، من که با کسی کاری ندارم چه خودشیرینی‌ای؟!😂 

یه پسر مهربون انشالله ☺️! جون مادرت گزارش نزن! آخه نه حقتو خوردم ! نه مال‌تو بردم! انشالله مرض نداری که ؟!☺️
2731
چیکار کنم ؟ دوس دارم همه‌ی مردم مخصوصاً جوونا شاد باشن. ما که چیزی برای شادی نداریم حداقل باید زبونم ...

😁😂سخت نگیرید تا وقتی کار خلافی انجام نشه چه اشکالی داره ادمو بخندونید خیلیم ممنون

2740
😂قرار بود ازدواج کنیم و دور بودیم ۷۰۰ کیلومتر😅

عه سلام خانوم مهندس! خسته نباشید.

بابا همه‌ش ۷۰۰ کیلومتر بودن هااا ، تازه الان ماشین هست ببین قدیما اون بنده خدا چی کشیده که گفته :

خودم در بلخ و یارم در سیستان!!😂😂

تازه حال می‌داده که! فک کن ۷۰۰ کیلومتر بری دنبال عروس خانوم!🥰😍 چقد باحاله! وقتی بچه بودم عروسی خاله‌م از ۶۰۰ کیلومتری اومدن دنبال عروس!😂 حالا شما رکورد میزنی

😁😂سخت نگیرید تا وقتی کار خلافی انجام نشه چه اشکالی داره ادمو بخندونید خیلیم ممنون

مگه میشه کسی کار خلاف نکنه؟! خود من لیوان یکبار مصرفو دوبار مصرف می‌کنم ، کم خلافیه؟!😂 تازه بعضی شبا دیرم می‌خوابم !😱😱 دیگه وای وای وای 😂😂

2706