2752
2734
عنوان

درد داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 208 بازدید | 26 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به آستانه تحمل دردت بستگی داره ولی ماده بی حسی رَوونه اذیت نمیکنه ، چند ثانیه بیشتر نیست 

اخ اخ 😑😂ولی خب از درد دندون بهتره میگن هر۰ی بیشتر حساس باشی بیشتر سرت میاد روزی ۵ بار مسواک میزنم بعد هر وعده غذا و موقع خاب و بیدار شدن اما این دندونم پدرموووو دراورده 

2731
ب دکترم گفتم قبلش واسم لیدوکایین زد و چشم بند برده بودم زدم ک آمپول رو نبینم.اصلا حس نکردم.

من معمولا موقع درد چیزیو تو دستم میگیرمو فشار میدم و چشامو میبندم حتا اگ از درد اشک از چشام بیاد 

اخ اخ 😑😂ولی خب از درد دندون بهتره میگن هر۰ی بیشتر حساس باشی بیشتر سرت میاد روزی ۵ بار مسواک میزنم ...

ولی من از هیچکس نشنیدم که درد زیادی از بی حسی کشیده باشه 😁

مسواک نرم بگیر حداقل یک ساعت هم بین نخ دندون و مسواک با غذا خوردن مخصوصا چیزای اسیدی مثل نوشابه اگه خوردی فاصله بذار

انشالله دردت نمیاد 

من معمولا موقع درد چیزیو تو دستم میگیرمو فشار میدم و چشامو میبندم حتا اگ از درد اشک از چشام بیاد&nbs ...

ببین کلا متوجه نمیشی.من انقدر ریشه دندونم عفونت داشت ک نتونستن عصب کشی کنن.بزرگترین دندون فک پایینم رو کشیدن انقد ک دیر رفتم از ترس چون خاطره بد داشتم.ولی وقتی کشیدش دکتر هی میگفت چشمتو باز کن تموم شد من باور نمیکردم.اصلا نگران نباش