2733
2739

استفاده نکردم 

اما یه بنده خدایی ک دکتر هم بود میگفت این کلاژن ها فقط جنبه مارکتینگ دارن با علت و دلیل هم میگفت منطقی بود حرفاش

و فایده خاص و ویژه ای ندارن 

شما ک غریبه نیستین من هر شب دارم مچ خودمو در حال غصه خوردن برای چیزی ک هزار بار گفتم فراموش کردم میگیرم 🥲🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@زندگی644   عزیزدلم شما ک تجربتون زیاده میشه راهنمایی کنید منو واقعا شرایطم خوب نیس 😔 من جدیدا جوشایی میزنم ک ریز و سفتن بعد وقتی فشارمیدم یه چیز سفت زرد مثل شن میاد بیرون ک جاش فرو میره و فرورفتگی به اندازه یه منفذ بازه درسته زیاد مشخص نیس ولی همینم دارم دق میکنم از غصه و فکرو خیال اخه قبلا چندسال پیشا صورتم مثل هلو بود ولی الان منافذ و این جای جوشا ...🥺اخه من ازاین جوشا نداشتم هیچوقت ، حتی سن بلوغمم جوش معمولی میزدم جاش لک میشد بعد دوهفته میرفت ولی اینجوری نمیشد حالا میخواستم با توجه ب تجربه و علمتون کمک کنید چی اسافاده کنم ک دیگه ازاین جوشا نزنم و جاش فرونره ؟؟؟

پودر یا قرص کلاژن به همراه قرص لاکتوزینک چطوره برام ؟؟ از طرفی کلاژنی میخوام ک  تاثیرش رو ترمیم و جوونی پوست زیاده باشه و طوری  محسوس باشه که اطرفیان بگن ، یعنی ازاین محصولات الکی نباشه که بی مصرف باشه و اینکه تو داروخونه بشه پیدا کرد ؟ خشگلم ببخشید سوالام زیاد شدن ممنون میشم همشو جواب بدی لطفا🙈

2731

@زندگی644 عزیزم میشه هروقت پیاممو دیدین جواب بدین . من چشم به راه منتظر پیام شمام🌸سنمم ۲۵  ممکنه قرصای کلاژن عودرض داشته باشه ؟ چون انگار بعضیا میگفتن ممکنه کلاژن سازی بدن خود ادمو با مشکل مواجه کنه ولی بازم هرچیه به جون میخرم که پوستم درست شه🥺

@زندگی644   عزیزدلم شما ک تجربتون زیاده میشه راهنمایی کنید منو واقعا شرایطم خوب نیس 😔 من جدی ...

سلام عزیزم ، همین استرسی که داری میدونی چقد سمه عزیزم نگران نباش 

اول از همه تغذیه و خوابتو اوکی کن صورتتو حتما با ژل بشور و بعد حتمااا با تونر مناسب نوع پوستت با پنبه پاک کن ی کرم بهت معرفی میکنم بزای جای جوشت ترمیم کنندگان بعد تمیز کردن پوستت اونو بزن حداقل روزی سه بار ژل لافاسیل لافارر، عرق کاسنی حتما روزانه بخورید و همینطور خاکشیر بدون شکر و با لیمو ترش صبحا ناشتا میل کنید 

و اما راجعبه قرص یا پودرهای کلاژن ساز عزیزم شک نکید که این محصولات جواب میدن چون خودم استفاده کردم من پیشنهادم ایمیدین هست اما چون هم گرونه هم کم شده انادرم بگیر که خودمم ۴ ساله میخورم عاشقشم ، پودر کلاژن کلاژینو هم که عالیه 

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
سلام عزیزم ، همین استرسی که داری میدونی چقد سمه عزیزم نگران نباش  اول از همه تغذیه و خوابتو او ...

سلام عزیزدلم مرسی ک جواب دادین

اخه روز ب روز ازاین جوشا بیشتر میزنم خیلی ناراحت کنندس . اللن با پن ضدجوش درمالیفت میشورم فرق خاصی نکرده متاسفانه .ژل و تونر مناسب من میشناسید ؟؟ پوستم مختلط دهیدراته با جوش و منافذ کنار بینی . 

ترمیم کنندش خوبه ؟ خودم ترمیم کننده استراتادرم سوئسی گرفتم خیلی کوچیک  ۵ گرم ۵۰۰ تومن ولی اونم تاثیر خاصی نداره حالا میخوام کلاژن بگیرم و لاکتوزینک ک جوش نزنم فعلا تا برم دکتر 

گلم شما خودتون از ژل ترمیم کننده لافارر برای چه موردی تاثیر دیدید ؟؟

راستی قشنگم من کم کاری تیرویید خفیف دارم نباید سویا بخورم انادرمم داخلش سویا داره جایگیزین انادرم چیز دیگه میشتاسید که خودتون راضی باشید ازش ؟؟ بعد پودر کلاژینو ابیشو داشتید یا صورتی ؟؟

سلام عزیزم ، همین استرسی که داری میدونی چقد سمه عزیزم نگران نباش  اول از همه تغذیه و خوابتو او ...

عزیزم این درسته ک کلازن درشت مولکوله حدب نمیشه ؟ یه جور چودر کلازن بود فکنم کلاژن گلد میگف خودش تبدیل به پمتاید شده و دیگه درشت مولکول نیس و جذب میشه میخواستم ببینم شما تاییدش میکنی استفاده کردی؟ یه کلاژنی میخوام بگیرم ک واقعا جواب بده 

2740
سلام عزیزدلم مرسی ک جواب دادین اخه روز ب روز ازاین جوشا بیشتر میزنم خیلی ناراحت کنندس . اللن با پن ...

خواهش میکنم ❤️

ببین فرقی نمیکنه چه برندی می‌زنی فقط مناسب نوع پوستت باید باشه 

ژلی که من گفتم خواهرم استفاده کرد برای جای جوش و نتیجه گرفت امتحان کن و اینکه فک نکن بلافاصله جواب میگیری زمان بره هر جیری برای پوست و مو حداقل ۳ ماه زمان می‌خواد تا نتیجه ببینی 

من هم آبی هم صورتیشو استفاده کردم خب صورتیش کامل تغذیه میکنه ولی من فرق آنچنانی بینشون ندیدم ، ایمیدین بگیرید یا بزند دیگه من جز ایمیدین و انادرم چیزی مصرف نکردم که بخوام توصیه کنم عزیزم 

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
عزیزم این درسته ک کلازن درشت مولکوله حدب نمیشه ؟ یه جور چودر کلازن بود فکنم کلاژن گلد میگف خودش تبدی ...

من کلاژینو رو فقط مصرف کردم اما اینا همس چرته و همسون جذب میشه اینو پزشکم بهم گفته بود 

خواهش میکنم ❤️ ببین فرقی نمیکنه چه برندی می‌زنی فقط مناسب نوع پوستت باید باشه  ژلی که من گفتم ...

خواهرتون جای جوشاش لک شده بود یا یکم فرورفته ؟

اها پس اگ کانل تره منم صورتیشو میگیرم 

گلم ایمیدین و انادرم هرکدوم چندماه استفاده کردید  و بعد چندماه تاثیراتش رو پوستتون مشخص شد ؟

چه تاثیراتی  داشت رو پوستتون ؟ منافذتم کوچیک شد ؟

بعد اینکه با قطع کردن قرصا اثرشون از بین میرفت ؟

من کلاژینو رو فقط مصرف کردم اما اینا همس چرته و همسون جذب میشه اینو پزشکم بهم گفته بود 

انشالله ک همینجوری باشه🥺شما زیر نظر دکتر پوست روتین میگیرید 

اگر راضی هستید اسم و ادرس دکترتونو لطف میکنید گلم

خواهرتون جای جوشاش لک شده بود یا یکم فرورفته ؟ اها پس اگ کانل تره منم صورتیشو میگیرم  گلم ایم ...

کمی لک کمی ام فرو رفتگی ولی زود اقدام کردن 

ببین من الان ۴۰ سالمه از ۲۲ سالگی تا ۳۰ سالگی ایمیدین میخوزدم بعدش چیزای دیگه خوردم ولی انادرم خیلی توشون خوب بود ، باید روتین استفاده کنید دیگه مثل غذا خوردن باید باشه همیشگی تا تو سن بالاتر پوست خوب و جوان داشته باشی 

انشالله ک همینجوری باشه🥺شما زیر نظر دکتر پوست روتین میگیرید  اگر راضی هستید اسم و ادرس دکترتو ...

انشالله 

نه عزیزم الان سالهاست خودم تحقیق میکنم ببینم جی خوبه برای پوستم و بهم میسازه ماسکای خونگی ام کنارشون میزنم خداروشکر پوستم خوبه بدون چین و چروک جوش و …. سفتی پوستمم برام مهمه 

عزیزم برای منافذتم تونر استفاده کن با یخم هر روز ماساژ بده باید این کارارو همیشه انجام بدی و جزیی از زندگیت باشه 

کمی لک کمی ام فرو رفتگی ولی زود اقدام کردن  ببین من الان ۴۰ سالمه از ۲۲ سالگی تا ۳۰ سالگی ایمی ...

بهترین کارو میکنی که به خودت میرسی 🌸 عزیزم ببخشید ادیتتون میکنم . شما برا چی میخوردید ؟ چه اثری رو پوستتون نیذاشت ایمیدین و انادرم ؟ بعد این انادرم عوارضی نداره چون تحقیق میکردم داخلش عصاره سویا داره و سویا میگن برا کم کاری تیرویید اصلا خوب نیس منم کم کاری خفیف دارم 🤦‍♀️ .  

خواهرتونم کلاژن و انادرم میخوردن ؟ بعد فرورفتگیاش چندر درصد پر و  صاف شد ؟؟؟

عزیزم یه عکس میفرستم ، ببین مال خواهرتون در این حد بود فرورفتگیا یا کم عمق تر بود یا عمیق تر ازاین ؟؟؟  میبینی چندتا فرورفتگیه بزرگ داره ، اون بزرگا جای جوش فرورفتس البته این پوست من نیس از نت پیدا کردم 

2706