2752
2734

من جدیدا خیلی عصبی شدم .. یعنی همش میترسم الان از کنترل خودم خارج بشم ..

چند وقتیه شرایط زندگیم خیلی بد شده یه سری مسائل خانوادگی خیلی بهم فشار آورده و اذیتم کرده .. که حل نمیشه اصلا ..

واقعا نگران خودم هستم ..

احساس میکنم عصبی تر شدم حرفای که بقیه میزنن سری منو بهم می‌ریزه باعث میشه چندین ساعت یا حتی روز به حرف یه نفر فکر کنم ...

مخصوصا تو محل کارم خیلی اینجوریم حرفا حرکتای مشتری رو اعصابم میره تو مغزم طرفو میزنم میترکونم اما در واقعیت بهش لبخند میزنم ..

شماهم اینجوری هستید ؟ یا شدین؟

میترسم از این آدمای عصبی روانی بشم اضطراب میگیرم بدتر به این چیزا فکر میکنم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

یه مدته عصبی شدم و بددهن😑 

دارم روی خودم کار میکنم

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 

خودم عصبیم

امضام خونده شه🙏🏻❌ نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤 من مرد نیستم،ولی رویاش تا ابد باهامه، پس بهم خرده نگیرید😔 دلم میخواد حداقل تو دنیای مجازی خودم باشم💔   لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 نصف این آدمایی که خدارو قبول دارن خدا قبولشون نداره اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم🦋  درخواست دوستی قبول نمیکنم💙😊 هممون تنهاییم! هرچقدر تعداد پست بیشتر، تنها تر💔🙂

منم جدیدا خیلی خسته میشم و عصبی شدم،شوهرم بنده خدا جرات نداره یه حرف  بزنه بهم انقدر زود از کوره در میرم، البته خودم میدونم علتش چیه از خستگی و کم خوابیه زیاده

و اگر بر تو ببندد همه ره‌ها و گذرها                                        ره پنهان بنماید که کس آن راه نداند…#مولانا

وااای دقیقا منم یه ماهی میشه اینجوری شدم از بس خانواده شوهرم با روح و روان من بازی کردن البته شوهرمم ب شدت عصبیع 

ولی من اینجور نبودم جدیدن زندگیم از دستم در رفته عصبی میشم با شوهرم بحثم میشه همه م باخبر میشن 

من شدیدا عصبی شدم

خیلی خانوادمو اذیت میکنم مامانم باهام قهره

ولی انگار دست خودم نیست دیگه خسته شدم انگار حرف همو نمیفهمیم

بخدا دلم نمیخواد اذیتشون کنم 😭😭😭

نهایتا دل به جایی می رسد که دو راه بیشتر ندارد:یا باید خون شود یا سنگ.                                         باید عرض کنم خدمتتون که زن جانی دپم😌😌😌

من گاهی بد قدری عصبی میشم که یا بی اختیار گریم میگیره ...یا اگه فردی باعث عصبی شدنم بشه میترسم بزنم بترکونمش 

ولی بیشتر گریم میگیره واقعا کلافه شدم از دست این حالتام

2706