2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فردا ک افتادی ب امید خدا  نمرتو بزار جلو آینه باهم ببینیدش😂

نترس عزیزم به اندازی کافی خوندم که نیوفتم 

کاش اینقدر سنگدل نبودین مگه من به شما کاری داشتم ؟ بخاطر سن و سالم سرزنشم میکنید ولی شما از من بچه ترین 

متاسفم براتون

2731

راحته راحت من فقط یک روز خوندم ۲۰ گرفتم اون سالا بود

لطفا اگر دیدین یک صلوات به نیت حاجت رواییم میفرستید؟  اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَى الاَْرْواحِ الَّتى حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّى سَلامُ اللَّهِ (اَبَداً) ما بَقیتُ وَ بَقِىَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّى لِزِیارَتِکُمْ
2740

به خدا اگه الان نهم بودم یه ده میگرفتم پاس میکردم😐😂

نمیدونید تو مدرسه بهتون میگن نهم فلانه مهمه این حرفا همش الکیه،، منم اونموقع نمیدونستم الکی میگن 😐😂

به تاپیک های قبلاً من ،اصلاً اصلاً نگاه نکن.🙂 دیگه تا هشتم تیر ، اینجا نمیام.🙂
به خدا اگه الان نهم بودم یه ده میگرفتم پاس میکردم😐😂 نمیدونید تو مدرسه بهتون میگن نهم فلانه مهمه ا ...

اگه بخوای بری رشته خوب مهمه ،

استارتر ۱۲ درس اول رو فقط دو فصلش رو بخون،

هر دو فصلی که خودت خواستی ،

۱۲ درس دوم رو کامل .

-بودی واسه همه تآریکی هام‌ فآنوس؛N '
اگه بخوای بری رشته خوب مهمه ، استارتر ۱۲ درس اول رو فقط دو فصلش رو بخون، هر دو فصلی که خودت خواستی ...

بخدا  اون سال ضعیف ترین بچه های کلاسمون رفتن تجربی🚶🏻‍♀️

به تاپیک های قبلاً من ،اصلاً اصلاً نگاه نکن.🙂 دیگه تا هشتم تیر ، اینجا نمیام.🙂
به خدا اگه الان نهم بودم یه ده میگرفتم پاس میکردم😐😂 نمیدونید تو مدرسه بهتون میگن نهم فلانه مهمه ا ...

ینی هر رشته که بخوایی میاری؟ 

برابه هیچ چیزی  بیشتر از دو بار اشک نریز چون چشمات عادت میکنه♡هر طوری که خودت دوست داری زندگی کن خودتو دوست داشته باش
2706