2752
2734
عنوان

فامیل شوهر

248 بازدید | 20 پست

شوهره من ۵ تا خواهرزاده داره که همه دخترن ازدواج کردن بچه دارن ‌ 

. در واقع میشه دخترایه خواهرشوهرم 

بعد خیییلی پر فیس افاده ایی ان انگاری از دماغ فیل افتادن همیشه قیافه میگیرن با منم سردن منم اصلا جذبشون نمیشم اصلا از جمعشون خوشم نمیاد از بس هم باهام سردن هم حرفمون یکی نیست چون همشون پولدارن  و حرف جیب پر خالی زمین تا آسمون فرق داره 

.اونام اصلا هیچوقت هیچجا  نمیگن بیایید 

بعد شوهرم بر عکس من خییییلی دوسشون داره میمیره واسشون اونا حتی زنگم نمیزنن شوهره من همیشه زنگ میزنه اینهمه مسافرت میرن همه گی با هم یبار به ما نمیگن زنگ نمیزنن بیاییدبعد شوهرم به من میگه ما باید بدون دعوت بریم اونام نگن ما باید بریم 

دیشب تولد یکی از بچه هاشون بود بعد ما از استوری هاشون ساعت ۱۰ شب  فهمیدیم اینا تولد داشتن شوهرم با من قهر کرده که باید همون ۱۰ شب پا میشدیم میرفتیم خونشون 

میگم وقتی دعوت نکردن نگفتن میگه نه اونا خواهرزاده هایه منن ما باید میرفتیم تقصیرتو بود از دیشبه اقا تو قیافه است 

اخه درسته بدون دعوت بدون تعارف خشک پا شم برم خونه طرف ؟

2731

وا

معلومه که بدون دعوت نباید میرفتی! 

چه شوهر عجیبی داری! کمبود محبت و توجه داره انگار

بگو مرد حسابی که اگه دلشون میخواست توام تو جشن و خوشیشون باشی یه زنگ بهت میزدن یه تعارف خشک و خالی بهت میکردن خوب لابد نمیخوان که نمیگن! 

بگو مگه عزت نفس و غرور نداری؟ همینا رو بهش بگو ببین یکم به خودش نمیاد

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤

والا انگار شوهرت بیشتر خبر داره از اونا و رسمشون شاید دعوت کردن نیست 

ولی تو نرو 

شوهرتم یه جایی میسوزه حتما 

شوهر منم اینطور بود از سر یه قضیه که اموالمونو بالا میخواستن بکشن خودش فهمید اینهمه دلسوزی کردن واسه گرگ بیابون بوده

لطفا لایک نکنید ممنونم .
وا معلومه که بدون دعوت نباید میرفتی!  چه شوهر عجیبی داری! کمبود محبت و توجه داره انگار بگو م ...

اصلا نمیخاد قبول کنه سرد  بودن اونا رو دوست داره بندازه گردن من منو بد کنه ولی نگه بچه هایه خواهرم بدن 

تازه ممکنه ناراحتم شن بگن هی اینا میان خونمون خودشونو قاطی میکنن

البته که ناراحت میشن! خوب نمیخوانش که نمیگن و دعوتش نمیکنن، وقتی سرخود و بدون دعوت بره معلومه بدشون میاد

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤
عزیزم فاز شوهرت چیه واقعا؟؟ اینجور مواقع بگو خودت برو و بهش حالی کن ک بدون دعوت قرار نیست جایی برم& ...

یبار اینجوری کردم شوهرم زنگ زده بود اینام داشتن دور هم کباب میپختن بعد به شوهرم گفتن اگه دوست داری تو ام بیا . ساعت ۱۰ شب بود . بعد شوهرمم گفت باید بریم منم گفتم نمیام نباید زنگ میزدی موقعه شام من روم نمیشه برم نرفتم شوهرم خودش با دخترم رفت 

یبار اینجوری کردم شوهرم زنگ زده بود اینام داشتن دور هم کباب میپختن بعد به شوهرم گفتن اگه دوست داری ت ...

چقدر سبک بازی 

ولی هر وقت گفت بریم تو هم برو 

نهایت بگو ک همسرت اصرار داشته و تو گفتی ما هم دعوت نیستیم 

اینجوری بهشون بگو

خدا صبرمون بده از دست اینجور مردا

ولی ب نسبت خانواده شوهر باید یه تسبیح دست بگیریم هییی بگیم ولش کن ولش کن 

تا اعصابمون راحت بشه

2706