2737
2734

تاپیکات میمونه

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

نی نی یارو تگ کن

من قبلا فکر می کردم زندگیم یه تراژدیه⦳، اما حالا می فهمم که همش یه کُمِدی بوده彡 :) هی! خستم↻ ؛ به یه قربانی* نیاز دارم ^_^☠ ♡ARMY♡♬  فوتبالی ام ღ☆☆ love your self ـ٨ـﮩـ۸ღــﮩـ۸ـ
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بلد نیستم 

من برات میزنم ولی تاپیکات میمونه

من قبلا فکر می کردم زندگیم یه تراژدیه⦳، اما حالا می فهمم که همش یه کُمِدی بوده彡 :) هی! خستم↻ ؛ به یه قربانی* نیاز دارم ^_^☠ ♡ARMY♡♬  فوتبالی ام ღ☆☆ love your self ـ٨ـﮩـ۸ღــﮩـ۸ـ
حتی اگر حذف اکانت بشه 

بلع

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
2740

@niniyar_2    

@niniyar_2    

@niniyar_2    

استارتر درخواست لغو کاربری دارن

ممنونم گلم 

خواسش میکنم زیبا

تگ کردم دیگه نمیدونم تعلیق کنن یا نع

@niniyar_2    

میشه یه سوال بپرسم چرا وقتی یه نفر تعلیق میشه دسترسی به کاربریش ممکنه ‌؟

اصلا هدف این طرح جدید تعلیق چی بود‌‌؟

@niniyar_2     میشه یه سوال بپرسم چرا وقتی یه نفر تعلیق میشه دسترسی به کاربریش ممکنه ‌؟ ...

لطفا با مدیریت یا تماس با ما صحبت کنید

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
لطفا با مدیریت یا تماس با ما صحبت کنید

ممنون

ولی جواب نمیدن😂💔