2733
2734
عنوان

خانوما ب همسرم دعوام شد اومدم قهر میشه بیاین یکم کمکم کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 762 بازدید | 29 پست

بدترین روش رو انتخاب کردی و مدام تکرار میکنی عزیزم.این راهش نیست.کلی تبعات داره برای زندگیتون.خیلی ناراحت شدی نهایتا برو تو یه اتاق درو ببند

علامه طباطبایی : ابد در پیش داریم،،،،،برای زندگی دیگران فرشته باشیم😇 نه شیطان😈 ، در پس هر مشورت و نظر ما پشت گوشی ها و در فضای مجازی یک انسان سرشار از احساس نشسته و یک زندگی واقعی داره که با یک جمله یا حتی یک کلمه ما ممکنه تصمیم مهمی بگیره ، سبب از هم پاشیده شدن یک زندگی 💣، از بین رفتن عشق یک زوج 💔، ساختن روزهای تلخ بچه های یک خانواده آسیب دیده 😭 نباشیم.ما نظری میدیم و رد میشیم و به زندگی خودمون میپردازیم یک انسان میمونه و تجزیه و تحلیل حرفهای ما....اشک ها ، شب بیداری ها و تصمیمات مهم.خداوندا مرا آن ده که آن به💫 
دلیل قهر چی بوده؟

سر چرت و پرت واقعا چیز مهمی نبود براهمین من حس میکنم این هربار از من ی بهونه میگیره ک ی بارم تو دعوا بگه تومصقری و تو نشون بده خودش همیشه مقصر نیست من االاننمیدونم ببخشم یانه

2731
سرهیچی ولی هربار داد هوار راه میندازه زنگ میزنه مامانم بابام...میگه نری بی عرضه ای اگه نری و...

خدایی چرا یک کدوم کوتاه نمی‌آییم. چند سالتون هست؟چند وقته ازدواج کردید. حالا که اومده آشتی دیگه غرور و بذار کنار و خوشحال و خندان برو خونه. دیگه هم قهر نکن.‌یکبار که عادی بشه براش نمیاد دنبالت.

سرهیچی ولی هربار داد هوار راه میندازه زنگ میزنه مامانم بابام...میگه نری بی عرضه ای اگه نری و...

چقدر بده که خانوادت زنگ میزنه 

بهش بگو خودت برو 

یا اگه رفتی خیلی سفت و سخت برو باید درس عبرت بدی که دیگه نگه و خصوصا زنگ نرنه

بدون کلام سابق !!!!!!کاربر قدیمی ۹۶/۳/۱۲ هستم..که ترکید..
درخواست طلاق بدم؟

نه عزیزم میگی زنگ میزنه به بابات پدرت محکم حرف بزنه بگه ایندفعه بیام میبرمش دیگه نمیزارم بیاد رفتی دیگه با یه ببخش و اومدم دنبالت راه نیافت بزار بترسه

خانوادش میدونن این کارو میکنه 

تو سایت هم مشاورهای خوبی داره برو کلنیک سایت پایین صفحه سوال کن مشکلت رو بگو

بدون کلام سابق !!!!!!کاربر قدیمی ۹۶/۳/۱۲ هستم..که ترکید..
نه عزیزم میگی زنگ میزنه به بابات پدرت محکم حرف بزنه بگه ایندفعه بیام میبرمش دیگه نمیزارم بیاد رفتی د ...

نه خانوادش ی بار اومدن انقد گند زدن و اصلا از خداشونه ب اختلاف بخوریم از ترسش ب اونا هیچی نمیگه

2706