2733
2734
عنوان

همکلاسی دختر شوهرمو فالو کرده منم فالوش کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 614 بازدید | 38 پست
همکلاسی من نیست همکلاس شوهرمه متولد ۷۶ واقعا چقدر بعضیا رو مخخخخخن

اها من فکر کردم همکلاسی دخترته

شوهرت نباید بک میداد

ولی فالوش نکن زشته

چ جور ادمیه؟ 

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
😔 حرص میخورم چرا باید بری مرد متاهلو فالو کنی اخه

چند وقته ازدواج کردین عزیزم 

دوست‌نی‌نی‌سایتی‌من❤️ممنون‌از اینکه‌تو‌تاپیکام‌شرکت‌میکنی‌اگ‌گاهی‌پستت‌رو جواب ندادم بدون‌یا‌ندیدم‌یا‌واقعا‌در جوابش‌حرفی برای گفتن نداشتم...خلاصه که ب مهربونی خودت ببخش 😘.                 کمی دورتر از خودم می ایستم ب تماشای کسی ک جای من زندگی میکند...چ بی رحمانه تنهاست و چه به ناچار قوی 🖤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم ن ولی پروفت غمگین بود میگم الان خوبی حالت خوبه میخوای حرف بزنیم ؟🥺

بابا بگردم دور اون قلب مهربونت🍓🥰

حالا منم خوب میشه فدات 32 این ماه ساعت 25

این دنیا مرگ آرزوهاست....   آخرش همه از آلودگی می‌میریم فقط یه سری معلم و دانش آموز ابتدایی باقی می‌مونن.🚶🏿‍♀️کاش دایناسور بودم. زیبا، بزرگ و منقرض.🦖💔 افسردگیم میگه بی‌ارزشم ولی اختلال دوقطبیم میگه از همتون بهترم.😐☝🏿
2731

اسی ولی یاد خودم افتادم 🤣 شوهرم ن ک پلنگ و اینا فالو کنه ها .فقط دختر فالوش میحرد بک میداد 

ی شب چ سلیطه بازی درآوردم 😐😂از اون موقع دیگ فالو نکرده کسیو 

اون موقع خیلی حساس بودم اوایل ازدواجم بود و بنظرم انقدر حساسیت لازم نبود 

دوست‌نی‌نی‌سایتی‌من❤️ممنون‌از اینکه‌تو‌تاپیکام‌شرکت‌میکنی‌اگ‌گاهی‌پستت‌رو جواب ندادم بدون‌یا‌ندیدم‌یا‌واقعا‌در جوابش‌حرفی برای گفتن نداشتم...خلاصه که ب مهربونی خودت ببخش 😘.                 کمی دورتر از خودم می ایستم ب تماشای کسی ک جای من زندگی میکند...چ بی رحمانه تنهاست و چه به ناچار قوی 🖤
بابا بگردم دور اون قلب مهربونت🍓🥰 حالا منم خوب میشه فدات 32 این ماه ساعت 25

عه این چه حرفیه این زندگی مال توعه خودت بسازش مگه چن روزه چقدر مگه عمر میکنیم هموز حیلییی زوده برا این حرفا تو هندز خیلییی جوونی

عه این چه حرفیه این زندگی مال توعه خودت بسازش مگه چن روزه چقدر مگه عمر میکنیم هموز حیلییی زوده برا ا ...

چشم 🍓💐

مرسی ازت

این دنیا مرگ آرزوهاست....   آخرش همه از آلودگی می‌میریم فقط یه سری معلم و دانش آموز ابتدایی باقی می‌مونن.🚶🏿‍♀️کاش دایناسور بودم. زیبا، بزرگ و منقرض.🦖💔 افسردگیم میگه بی‌ارزشم ولی اختلال دوقطبیم میگه از همتون بهترم.😐☝🏿
2740
دو‌ساله سسسسسسخت گذروندم 😢 پر از استرس خیانت اصلا حالم بده از این فکرا 😔

خوب ینی خیانت دیدی؟؟یا فقط فکرش 

ببین اک فقط فکرشه تراپی برو .اروم میشی ...اینو بدون ک فک کردن ب چیزای منفی باعث میشه واقعا برات اتفاق بیفتن 

خوب ینی خیانت دیدی؟؟یا فقط فکرش  ببین اک فقط فکرشه تراپی برو .اروم میشی ...اینو بدون ک فک کردن ...

والا خیانت مثل اینکه تعریفای جدیدی داره من رفتم مشاوره گفتم خیانت دیدم اون گفت نه اشتباه میکنی بعدم به شوهرم گفت رمزتو عوض کن 😐 واقعا مشاورا حالشون خوب نیست منم داغونم با فکر بیش از حد 

اها من فکر کردم همکلاسی دخترته شوهرت نباید بک میداد ولی فالوش نکن زشته چ جور ادمیه؟ 

خیلی نمیشناسمش که فقط میدونم هست هی زنگ میزنه سوال درسیم میپرسه گاهی متاسفانه مردا هم که کرم دارنو بدشون نمیاد 

والا خیانت مثل اینکه تعریفای جدیدی داره من رفتم مشاوره گفتم خیانت دیدم اون گفت نه اشتباه میکنی بعدم ...

😐😐😐😐وا

2706