2737
2739
عنوان

استرس امتحان نهایی رو دارم

137 بازدید | 21 پست

امتحان نهایی خیلی سخته؟ اگه تو فرجه امتحانا بخونم میتونم نمره خوب بگیرم ؟ 

من میخواستم اردیبهشت برای نهایی بخونم ولی نتونستم 😭بعضی درس ها مثل سلامت ، ریاضی و دینی در طول سال خوب نخوندم تو فرجه امتحانا بخونم نمره ی خوب میارم ؟؟ نمیدونم چی کار کنم نمیدونم کدوم درس بخونم 🥲

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
امروز یکی میگفت تو فرجه امتحانا بخونی شاید بتونی با تبصره قبول بشی خیلی ترسیدم من همه ی امیدم به امت ...

بابا بیخود کرده شرایط هرکی با اون یکی فرق داره...

گوش نده و گوشی رو بردار و بخون انشالله که موفق شی

فقط 5 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آقا امام حسین امروز اربعینه 🥺🥺🥺قسمت میدم ب جان مادرت بی بی فاطمه زهرا دست خالی برنگردون منو😭😭 دو تا حاجت دارم دوتاش رو بهم بده😭😭😭 من امیرحسین رو صحیح و سالم ازت میخام😭😭سال بعد اگه هردو حاجتم رو بدی میام کربلا و با چشای پر از اشکم میگم قربونت برم آقااااا میدونستم دست خالی برنمیگردونی منو😭😭😭 میگم امام حسین ب درگاه خدا واسطه شد و معجزه شد😭😭😭میگم ارباب قربونت برم😭😭😭میگم اقا داداشم رو هم نام تو گزاشتم😭😭😭😭آقا دست خالی برم نگردونی😭😭😭😭امیرحسین جان عشق خواهر ی پیرهن طوسی خوشگل برات خریدم دنیا اومدی حتما تنت میکنم🥺😍😘خیلیییی میبوسمت و منتظرتم قلب خواهر❤😍😘بچه ها هرکی امضام رو خوند ی صلوات ب نیت حاجت رواییم بفرسته برام ، ممنون🙏🙏🙏❤
امروز یکی میگفت تو فرجه امتحانا بخونی شاید بتونی با تبصره قبول بشی خیلی ترسیدم من همه ی امیدم به امت ...

استرس رو بذار کنار 

توی چند تا برگه برنامه ریزی کن 

و سعی کن عمل کنی و به خودت جایزه بده 

خسته شدی برو بیرون یه دور بزن 

مرنج و مرنجان
2740

من مثلا اگ یک‌شنبه امتحان شو داشتم 

هر چند روزی ک فرجه بود کلا روی اون درس تمرکز میکردم حتی بعضی موقع ها ک تو درسی مشکل داشتم چند روز نمیخوابیدم و بکوب میخوندم و نتیجه خوبیم‌ میگرفتم 

ولی خو  ی نصیحتی ک میتونم بکنم اینکه سعی کن استرس نداشته باشی هر چی بیشتر استرس داشته باشی بیشتر روت اثر میزاره و نمیتونی بخونی

خیلی با حرفاش نگران شدم استرس گرفتم یعنی انقدر سوالات سختی میدن ؟ 😐

نه بابا برو یه نگاه به سوالات پارسال بنداز دستت میاد...

خب از کتاب سوال میدن خارج از کتاب که نمیدن

فقط 5 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آقا امام حسین امروز اربعینه 🥺🥺🥺قسمت میدم ب جان مادرت بی بی فاطمه زهرا دست خالی برنگردون منو😭😭 دو تا حاجت دارم دوتاش رو بهم بده😭😭😭 من امیرحسین رو صحیح و سالم ازت میخام😭😭سال بعد اگه هردو حاجتم رو بدی میام کربلا و با چشای پر از اشکم میگم قربونت برم آقااااا میدونستم دست خالی برنمیگردونی منو😭😭😭 میگم امام حسین ب درگاه خدا واسطه شد و معجزه شد😭😭😭میگم ارباب قربونت برم😭😭😭میگم اقا داداشم رو هم نام تو گزاشتم😭😭😭😭آقا دست خالی برم نگردونی😭😭😭😭امیرحسین جان عشق خواهر ی پیرهن طوسی خوشگل برات خریدم دنیا اومدی حتما تنت میکنم🥺😍😘خیلیییی میبوسمت و منتظرتم قلب خواهر❤😍😘بچه ها هرکی امضام رو خوند ی صلوات ب نیت حاجت رواییم بفرسته برام ، ممنون🙏🙏🙏❤
نه بابا برو یه نگاه به سوالات پارسال بنداز دستت میاد... خب از کتاب سوال میدن خارج از کتاب که نمیدن

آره منم میگم اگه تو روزایی که فرجه دادن خوب کتابو بخونم میتونم نمره خوب بگیرم ولی نمیدونم چرا بعضیا از نهایی برا ما غول میسازن و به ما استرس میدن 😓

2706