2733
2734
عنوان

هم اتاقیام همش درحال درس خوندنن

101 بازدید | 6 پست

منم درسامو خوندم فعلا کارآنچنانی ندارم ولی اونا همش میرن بیرون درس میخونن شبا موقع خواب میان

خسته شدم از تنهایی🙂

#مااینجا عضو نشدیم که همدیگرو شناسایی کنیم🙂۱۴۰۲/۱۲/۲۲ اولین عهد نمازخوندن من🌙لطفا درخواست دوستی ندین.. 🤍💛
یه فیلم دان بکن بشین ببین

نت اونقدر  ندارم اعصابمم خورده از تنهایی

#مااینجا عضو نشدیم که همدیگرو شناسایی کنیم🙂۱۴۰۲/۱۲/۲۲ اولین عهد نمازخوندن من🌙لطفا درخواست دوستی ندین.. 🤍💛
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
برو پیش بقیه عزیزم یا برو تو خوابگاه چرخی  بزن

رفتم انگار اضافیم کلا همه با دوستاشونن شانس منه 

از صبح تا شب درس میخونن

من خودم معدل الفم ولی یه هفته مونده به فرجه ها شروع میکنم

شانس من اینجوری باید بشه:))))))))

الان توی یه اتاق دیگه بودم

رفتم انگار اضافیم کلا همه با دوستاشونن شانس منه  از صبح تا شب درس میخونن من خودم معدل الفم ول ...

مگه رشتتون چیه از صبح تا شب در حال خوندن؟

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد  .از این تاریخ کاربری دست دو نفر می‌باشد. هر وقت منو تو سایت دیدی چند تا فحش و حرف آبدار بزن بهم برم از سایت ،من نباید اینجا باشم تو طول روز تا شب ،چون کنکوریم و درس دارمممم پیشاپیش ممنون از فحش هاتون.
مگه رشتتون چیه از صبح تا شب در حال خوندن؟

مهندسین ودامپزشکی:)