2733
2739
عنوان

جاری چه موجود کثافتیه اخه

517 بازدید | 39 پست

یه دخترس هنوز با برادر شوهرم دوسته میخوان اشنا شن بعد برن خاستگاری و...

هنوز نیومده بیست و چهارساعت خونه مادرشوهر یا ۳ تا خواهرشوهرامه

انقد همشون منو دوست داشتن

کلا از من دور شدن

اونو هی دعوت میکنن بیرون میرن ولی من نه

شوهرمم میگه بیا بریم میگم من بی دعوت جایی نمیرم مستقیم چرا ب من نمیگن یبار

حس بدی دارم کلا ب این دختر

میترسم ب مشکل بخوریم همه

خودمم تازه ۳ ماهه عقد کردم 

حس بدی بهم دست میده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هر چی کمتر با مادر شوهر و خواهر شوهر باشی برای خودت بهتره 

حالا شروع کاری فکر میکنی هر چی بیشتر بچسبی به اینا بهتره ولشون کن بذار با همون اوکی شن تو رو ول کنن بعد ها بابت این موضوع خدا رو شکر میکنی 

2731

اگه حس میکنی آدم خطرناکیه ، اصلا به پر و پاش نپیچ .

سعی کن دوری و دوستی یا هر جوری شده زبونی نگهش داری .

آدمای زبون باز بی نهایت خطرناکن 😑

فقط 32 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سنجاب کوچولو

درگیرش نشی بهتره ول بابا 

ب سر وضع خودت برس تو جمع با شوهرت خوب رفتار کن تا چش اونم در بیاد 😂

..ص۪۪۫۫ا۪۪۫۫حِ۪۫ب۪۫ ضَ۪۫ـ۫ـ۪ࢪَ۪۫۫با۪۫ن۪۫۫ قَ۪۪۫۫لبَ۪۫م۪۫۫ۍ۪۪۫ د۪ل۪۪۫۫بــ۪۫۫ـ۪۪۪۫۫ــꔚ۪۪۪۫ـ۪۫ـ۪۪ــ۪۫ࢪ۪۫..                کاربری واسه یکی دیگه بود الان از ۱۴۰۳/۲/۲ به بعد دست منه محض احتیاط گفتم😁..متاهل.‌.💍
خب لین مشکل شماست که حسادت میکنی و احساس ناامنی میکنی از جایگاهت‌. دختره هیچ بدی ای به شما نکرده

دختر بدی نیست ولی خیلی حسادت میکنه خیلی تقلید میکنه مثلا یکیش اینه ک

جوری شده ک همسر من پیش اون نمیتونه با من مث همیشه رفتار کنه و خوب باشه

چون بعدش دختره همسر منو با برادرشوهرم مقایسه میکنه

2740

کلا آدم حسابش نکن .دعوت کردن برو.چراجارب برات مهمه؟یکیش طبقه بالای ماس.بچه دارم شد قهرکردورفت خونه پدرش و برگشت و دوباره قهرکردو رفت وکلا تودوران حاملگیش یبار دم دردیدم سلام کرد جوابش دادم.الانم کلا نه خودش نه بچش ندیدم.اونیکی جاریمم یسال میشه ندیدمش.کلا بیخیال همیم

خانواده شوهر همینن .همین که عروس جدیده بیاد فورا یبلی روپس میزنن وجو گیر میشن

حرفتون درست خواهر 

اما خانواده شوهر من اینجور نیستن 

منو بیشتر از جاریم دوس دارن زیاد ب اون رو نمیدن 

..ص۪۪۫۫ا۪۪۫۫حِ۪۫ب۪۫ ضَ۪۫ـ۫ـ۪ࢪَ۪۫۫با۪۫ن۪۫۫ قَ۪۪۫۫لبَ۪۫م۪۫۫ۍ۪۪۫ د۪ل۪۪۫۫بــ۪۫۫ـ۪۪۪۫۫ــꔚ۪۪۪۫ـ۪۫ـ۪۪ــ۪۫ࢪ۪۫..                کاربری واسه یکی دیگه بود الان از ۱۴۰۳/۲/۲ به بعد دست منه محض احتیاط گفتم😁..متاهل.‌.💍
دختر بدی نیست ولی خیلی حسادت میکنه خیلی تقلید میکنه مثلا یکیش اینه ک جوری شده ک همسر من پیش اون نمی ...

خب این مشکل خودشه نه شما. چرا حساسیت نشون میدی و سریع ناامن میشی؟ تو خودت باش مثل همیه رفتار کن همه جا 

کلا آدم حسابش نکن .دعوت کردن برو.چراجارب برات مهمه؟یکیش طبقه بالای ماس.بچه دارم شد قهرکردورفت خونه پ ...

نه منو دعوت نمیکنن ب همسرم میگن بیارش

یا خیلی وقتام همسرم همینجوری میگه بیا بریم 

منم میگم بی دعوت جایی نمیرم مخصوصا اگ مهمون داشته باشه صاحب خونه

خودت باش .احترام بذار به خانواده شوهرت کافیه. یکی تو فامیلامون همین مدلی بود همش آویزون خواهر شوهر و مادر شوهرش بود اولا خیلی خوششون میومد اما بعد چند وقت هر کی از دور هم میدیدنش یه گوشه ای فرار میکزدن که با این رو در رو نشن. معمولا اینجور آدما اگر بازیگر باشن زود لو میرن از چشم میوفتن. مگر اینکه قدیسه باشه

2706