2737
2734
عنوان

تو برخورد با ی پسر چطور باید باشیم

348 بازدید | 16 پست

نه اینکه دنبال تور کردنم ولی برام سواله یکی از دخترای کلاس ک میرم اگه ی پسر ازش سوالی بپرسه پرخاشگرانه جواب میده ولی بنظرم اونقدرا چیز خاصی نیست ک بخایم ب طرف حمله کنیم میتونیم آروم جواب بدیم من مخالف داد زدن پرخاش کردنم

شاید این دخترای کلاس تازه ب دوران رسیدن یا من دارم اشتباه میکنم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اونا خیلی....

مخاطبم فقط و فقط استارتره توی تاپیکی کامنت میزارم برای استارتره..پس مزاحمم نشو ... توی این سه سالی که سایت بودم کلی خانم بد دهن دیدم که فقط بلدن به آدم بپرن و واقعا این یه درد بزرگه برای جامعه ما.پس مزاحم نشووووو نشوووو نشوووو نظرت مخالف نظرمه با نظرم مشکلی داری رد شو لطفا ... ای تو امان هر بلا..ماهمه در امان تو...❤. دوست داشتین بگین به نیت حاجتتون صلوات بفرستم❤
2731

پسرا هم ادمن و تو این جامعه ان و باید با هر قشر و جنسیتی تامل داشت 

من خودمو ادم قوی میدونم چون...‌‌‌‌...‌بقیشو تو بگو ..‌‌‌.......دیدی قوی هستی 😊😊😊 پس تحت هرشرایطی ادامه بده فقط ادامه ......‌
2740
نه همگی ۱۶ یا ۱۷ سالمونه  دخترا ناجورن اما من ک سرم تو لاک خودمه پسرا پا پیچم نمیشن

خب همین دیگ معمولا توی این سن اولین برخورد خیلیا با جنس مخالف صورت میگیره و چون هنوز توی دوره ی هیجانی هستن 

ممکنه بی ادبانه و دور از ادب رفتار کنن

کار درست رو شما میکنی

نه همگی ۱۶ یا ۱۷ سالمونه  دخترا ناجورن اما من ک سرم تو لاک خودمه پسرا پا پیچم نمیشن

بخدا هیولا نیستیم که ، بنده بخدا حالا یه سوال درسی پرسیده دارن طرفو پاره میکنن😂

یازدهم تجربی                                                                       پسر                                                                                     هدف:پزشکی /دانشگاه تبریز
خب اونا نرمال نیستن! توأم میخوای مثل اونا باشی!؟ فک نکنم نداشتن شال باعث جذب پسر بشه ها!

نه من بدم میاد ازشون خوشم نمیاد 

بنظرم آدم هر طور باشه آخر ب چشم یکی میاد نیازی ب این کارا نیس

نه نمیگم پسرا بدن من واکنش دخترا رو میگم  پسر دیدم بینشون اخلاقشان از دخترا بهتر بوده

اها، 

یازدهم تجربی                                                                       پسر                                                                                     هدف:پزشکی /دانشگاه تبریز
2706