2737
2739
عنوان

یه چینی از من خوشش اومده

182 بازدید | 17 پست

حدودا یکسالی هست با کسی در ارتباطم بیجینگ زندگی میکنه و ۲۱ سالشه

دانشجوعه انگلیسیش عالیه ولییییی اصلا رو نمیکرد 

فکر میکردم همینطوری مهربونه

قیافشم متوسطه اگه بینیش رو عمل میکرد خیلی خوشگل بود

خدا چرا اینشکلی میکنی قربونت برم

خوبه تا قبل کنکور بیرون میرفتم مگه کسی بود تو این دنیا به من نظر کنه

امسال ژاپنی چینی ایرانی پولدار ایرانی مدل همه گیر من اومدن

(دوستان خوش دل که فکر میکنن پز داره..کی تو این سن و سال بگیره و گردن گیر داره؟)

خلاصه حس میکنم بعد کنکورم میرم یه برهوت

دانشگاه همه همکلاسیام دختر بیابون  

شوخی میکنم ولی جالبه دیگه

باهم مهربون باشیم.دنیا کوتاهه.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هر کی کامنتمو میبینه برام دعا کنه به عشقم برسم توروخدا الهی هر چی از خدا بخواد بهش بده حالم بده😔🤲

به عشقت برسی ولی این دیگه چیه

خب قسمت باشین میرسین دیگه

2731

خوبه خب البته دوماد چینی رو باید مراقبش باشیا !! اولا جنسش چینیه! دوما چینی و شکننده‌س!☺️

خوش باشی ☺️🙏

یه پسر مهربون انشالله ☺️! جون مادرت گزارش نزن! آخه نه حقتو خوردم ! نه مال‌تو بردم! انشالله مرض نداری که ؟!☺️
خوبه خب البته دوماد چینی رو باید مراقبش باشیا !! اولا جنسش چینیه! دوما چینی و شکننده‌س!☺️ خوش باشی ...

چرا فکر کردین من قبول میکنم واقعا  

2740

چینیا‌ آدمای‌ خیلی خوبین‌ دوسشون‌ دارم با هرکدومشون‌ حرف زدم آدم باشخصیتی‌ بوده 

منهای‌ غذاهاشون‌ البته 😂😭

کیپاپر‌ (کارات‌)، کیدرامر‌، اوتاکو،‌ کرم کتاب، INTJ، یه روزی مهاجرت میکنم فنلاند :> / PRETTY BI*CH
چرا فکر کردین من قبول میکنم واقعا    

والا فک نکردم ، فقط دوس دارم هرچی باشه لحظه‌های خوبی داشته باشی و همیشه شاد باشی ☺️ اون حرف منم شوخی بود که بخندی!

ولی یه سوال جدی : تا حالا بهت پیشنهاد واریز پول و کمک مالی نداده؟

یه پسر مهربون انشالله ☺️! جون مادرت گزارش نزن! آخه نه حقتو خوردم ! نه مال‌تو بردم! انشالله مرض نداری که ؟!☺️
فکر کنم خوشمزه تر از غذای کره ایه

نه کره ایا‌ اتفاقا بیس‌ پایه غذاهاشون‌ تا حد زیادی شبیه ماس‌ ولی خب گوشت خوک‌ و چربی خوک‌ و اینا دارن. هشت پا و ماهی مرکب‌ همونجام‌ کم مصرف میشه ولی چینیا‌ حتی سوپ‌ ران‌ قورباغه دارن و انگار خوشمزم‌ هست 🤣😐

کیپاپر‌ (کارات‌)، کیدرامر‌، اوتاکو،‌ کرم کتاب، INTJ، یه روزی مهاجرت میکنم فنلاند :> / PRETTY BI*CH
عزیزمین فهمیدم نه!تا الان نه!

همین‌طور شما 🌹. ممنونم که اینقدر باجنبه‌ای 🙏☺️

خب خدارو شکر که اینو نگفته! آخه من یه خاله دارم خیلی ساده‌س ، اصلا شوته ! (ای واااای 😱😱 تو سایته اگه اینو بخونه امشب شب آخر زندگیمه!😂😂)

مثلا چرا میگم ساده‌س؟! تا الان باورکن از طریق تبلیغات چندین بار سرشو کلاه گذاشتن!😂 بعد نمی‌دونی حرفا و حرکاتش چقدر خنده‌دار و بامزه‌س (قربونش برم 🤗😘)

بعد سه چهار سال پیش با یکی آشنا شده بود تو اینستا که طرف خارجی بود (یادم نیست کدوم کشور) بعد گفته بود می‌خوام پول به حساب واریز کنم. 

بعدش نمی‌دونم چطوری سرشو کلاه گذاشت 😂😂

2706