2737
2739

چکار کنم ؟ خیلی ضایعس  البته الان المنت بالا رو روشن کردم ی ۵ دیقه بپزه روش.ولی فکر نکنم درست شه

با لیوان فرانسوی درست کردم 

۳ تایوان آرد 

۲ لیوان شکر 

۳ تخم مرغ 

۴ تا موز 

دوقاشق چ خ بکینگ پودر 

ی قاشق چ خ وانیل 

۱ لیوان روغن 

۱ لیوان آب 

شاد باش بخندی میگذره ناراحتم باشی میگذره پس بخند که حداقل به خوشی بگذره    
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

۲ لیوان شکر زیاد ریختی  آب هم زیاد ریختی  موادت اندازه نبوده

اخه با یک ونیم آرد . ی لیوان شکر بود . دوبرابر آرد ریختم دیگ همه رو دوبرابر کردم

2731

اندازه گیرات مشکل داره 

زندگے واقعا بسیار ساده است !از هر دست بدهیم ،از همان دست می‌گیریم !هرطوری ڪه درباره‌ے خود بیندیشیم ،برایمان به واقعیت مبدل می‌شود .من معتقدم ڪه هرڪسے از جمله من ،مسئول همه اتفاقات خوب و یا بد در زندگیش است …! 
2740
2 لیوان آرد  2 تا تخم مرغ  1 لیوان شیر یا ماست حالت دوغ دربیاد  هر لیوان آرد 1 قاش ...

مرسی عزیزم

2 لیوان آرد  2 تا تخم مرغ  1 لیوان شیر یا ماست حالت دوغ دربیاد  هر لیوان آرد 1 قاش ...

به جای ماست یا شیر میشع آب اضافع کرد ب همین میزان

شکر هم 1 لیوان آره میشه آب یا آب پرتقال اضاف کرد اما شیر یا ماست خوشمزه تر و تردتر میشه

مرسی عزیزم

کلا رسپی اتون و اشکال داره جونم

میان آرزوهای من..... دختری با موهای بلند و چشمان درشت میان بیشه ای از مهربانی ساز میزد و تمام هستی به ساز او میرقصید ....و ناگهان همه چیز زیباترمیشد.....تو همان آرزوی آمین شده منی تپشم❤️
خب طرز صحیحشو بگید لطف

چه کیکی مد نظرتونه ؟؟

میان آرزوهای من..... دختری با موهای بلند و چشمان درشت میان بیشه ای از مهربانی ساز میزد و تمام هستی به ساز او میرقصید ....و ناگهان همه چیز زیباترمیشد.....تو همان آرزوی آمین شده منی تپشم❤️
2706