2733
2739

متاهلم شوهری که صبح میره ده شب میاد فقط شب برای خواب همین من موندم و تنهایی وای چیکارا کنم آخه حامله ام ماه هشتم وگرنه صد در صد میرفتم سرکاری کلاسی جایی دارم افسردگی میگیرم وای خداااا😑😑😑😑😑شما چیکار میکنید تنهایی 

درخواست دوستی رد میکنم 

کتاب بخون

فیلم ببین

کلاسای انلاین شرکت کن مثل مکرومه بافی یه گهواره خوشگل واسه نی نیت بساز😃

کاربر khestara70 که رمزشو فراموش کرده🥴---دوستان پروفایلم به هیچ فرقه ای ربط نداره این یک سحابیه،سحابیه چشم خدا یا مارپیچ، که از گاز و گردو غبار تشکیل شده سحابی ها گورستان و زایشگاه ستاره ها هستن همینطور از قشنگیای افرینش🙂البته تو این عکس زیادی اب و تابش دادن عکس واقعیشو میتونین سرچ کنین😍

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

یه ماه تحمل کن. بعدش. بیست و چهار ساعت تمام 

مشغول میشی 

منم شوهرم. هفت میره تا دوازده شب. 

دو تا بچه دارم.  کلا  وقت ندارم شوهرم ببینم 

http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1532549
2731
من کلا خونه نشینم  کتاب و فیلم و ورزش سبک و خودت و با گل و گیاهی پرنده ای چیزی سرگرم کن زنگ ب ...

وای فقط پای گوشی ام حوصله حرف زدن با تلفن و ندارم اصلا فلش و میخوام ببرم فردا چند تا فیلم سینمایی بزنم ببینم خول شدم 

درخواست دوستی رد میکنم