2752
2734

من هنوز مطمئن نیستم که حامله هستم یا نه ولی پریودم به تاخیر افتاده امروز بی بی چک زدم اولش هیچ خطی نیفتاد اما دوساعت بعد یه هاله کاملا واضح افتاد رفتم یه بی بی چک دیگه گرفتم هیچ حاله ای نیفتاده یه ساعتم هست که گذشته میخوام بدونم این الان یعنی چی ؟من باردارم یانه؟خانوما دستم به دامنتون من نباید باردار شم همسرم خوب نیس معتاده خیانتکاره...این بچه اگرم وجود داشته باشه باید سقط بشه چون هم من بدبخت میشم هم اون بچه...خواهش میکنم اگه کسی روشی بلده یا جواب گرفته وسقط جنین انجام داده بهم بگه خیلی ناراحتم همش دارم گریه میکنم😢😢😢

اگه اینجام بخاطر اینه که دوس دارم کمک کنم و تجربه هامو به اشتراک بزارم تاخواهرای کوچیکتر ازخودم تصمیم بهتری برای زندگیشون بگیرن یا هرکسی مشکلی داره اگه بتونم باهاش همفکری کنم ،گاهیم دردودل کنم و سبک شم...

اول برو آزمایش مطمئن شو مثبته 

بعد برو سونو که بارداری پوچ یا خارج رحمی نباشه 

بعد هر کاری میخوای بکن

انسان غرق شود قطعا میمیرد! چه در دریا چه در رویا چه در دروغ چه در گناه  چه در خوشی چه در قدرت چه در جهل چه در انکار چه در حسد چه در بخل انسان بودن به تنهایی یک دین خاص است

نگران نباش منفیه 

بی بی چک بعد از پنج دقیقه معتبر نیس جانم 

..ص۪۪۫۫ا۪۪۫۫حِ۪۫ب۪۫ ضَ۪۫ـ۫ـ۪ࢪَ۪۫۫با۪۫ن۪۫۫ قَ۪۪۫۫لبَ۪۫م۪۫۫ۍ۪۪۫ د۪ل۪۪۫۫بــ۪۫۫ـ۪۪۪۫۫ــꔚ۪۪۪۫ـ۪۫ـ۪۪ــ۪۫ࢪ۪۫..                کاربری واسه یکی دیگه بود الان از ۱۴۰۳/۲/۲ به بعد دست منه محض احتیاط گفتم😁..متاهل.‌.💍
2731

اگه اینجام بخاطر اینه که دوس دارم کمک کنم و تجربه هامو به اشتراک بزارم تاخواهرای کوچیکتر ازخودم تصمیم بهتری برای زندگیشون بگیرن یا هرکسی مشکلی داره اگه بتونم باهاش همفکری کنم ،گاهیم دردودل کنم و سبک شم...

اون بی بی چک کوچیک رو اول زدم اون بزرگه رو بعداز اون با چندین ساعت فاصله

معتادوخیانتکار که رعایت نکردید؟؟؟  شما هم قاتل میشی عزیزم

یواشکی قرص میخوردم بخدا نمیدونم چی شده من قصد دارم جدا شم 😢😢لعنت بهش ازقصد اینکارو کرد 

با مرد معتاد و خیانتکار، کاری نکن که بچه درست بشه. خداوکیلی راه جلوگیری یاد بگیر 

عزیزم من خودم به اندازه کافی ناراحت هستم قرص ضدبارداری میخورم دیگه چیکارکنم اگه باشه سقطش میکنم فقط اومدم راهنمایی بگیرم نه اینکه سرزنشم کنین

عزیزم من خودم به اندازه کافی ناراحت هستم قرص ضدبارداری میخورم دیگه چیکارکنم اگه باشه سقطش میکنم فقط ...

حامله نیستی نترس.

من کی باشم، سرزنش کنم.

ولی اگر کلا قصد حاملگی نداری، سفت و سخت مراقب باش.

همیشه قرص اورژانسی خونه داشته باش.

من مریضی دارم، کوچکترین شکی کنم فوری اورژانسی میخورم

حامله نیستی نترس. من کی باشم، سرزنش کنم. ولی اگر کلا قصد حاملگی نداری، سفت و سخت مراقب باش. همیشه ...

قرص اورژانسی الان بخورم دیگه فایده ای نداره اره؟باید بعداز رابطه خورد؟؟خدا لعنتش کنه شوهرم میدونه تو سرم افتاده ازش طلاق بگیرم ازقصد میخوادمنو حامله کنه 😔رفتم یه عالمه زعفرون خوردم دارچین و پونه خوردم اگه پریودنشم حتما فردا پس فردا میرم آزمایش خون میدم برام دعا کن خواهش میکنم💔

قرص اورژانسی الان بخورم دیگه فایده ای نداره اره؟باید بعداز رابطه خورد؟؟خدا لعنتش کنه شوهرم میدونه تو ...

بی بی چکهات منفی نترس.

پیش میاد خود به خود پریود عقب میوفته.

من دو ماه پیش کاری نکرده بودیم، حتی دو بار رفتم ازمایش دادم. منفی بود.

با تاخیر یک ماهه پریود شدم‌

قرص اورژانسی رو باید فوری تا نهایت چند ساعت بخوری.

وقتی شرایطش رو نداری مراقب باش.

سقط تمام جونت رو نابود میکنه. و اینکه واقعا قتل حساب میشه.

بی بی چکهات منفی نترس. پیش میاد خود به خود پریود عقب میوفته. من دو ماه پیش کاری نکرده بودیم، حتی د ...

دعا کن باردار نباشم دیگه بخدا خیلی خیلی سفت وسخت جلوگیری میکنم ..ممنونم از راهنماییت عزیزم امیدوارم منفی باشه خدا بهم رحم کنه بلکه دلش برام بسوزه

2706