2733
2739
اگه فکر میکنی دروغه میتونی بری بیرون

حتما.ولی قبلش یه سوال .دختر آقای وکیل و خانم تحصیلکرده با این خانواده  داغون وصلت کردی چرا؟؟؟ 

نگرانی بی جاست عشق اینجا و خدا هم اینجاست.

اااا شما همونی که گفتی شوهرت خیانت کرده و عکس اسکرین شات گرفتی آخرش چی شد ؟

حالا پدرشوهرت داره خیانت می‌کنه ؟

جنگل سوخته را وعده باران ندهید....                                            🤦با وعده های دروغین فریبمان ندهید و امیدوارمان نکنید 🤦خسته ایم خسته 🥱😤

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

اااا شما همونی که گفتی شوهرت خیانت کرده و عکس اسکرین شات گرفتی آخرش چی شد ؟ حالا پدرشوهرت داره خیان ...

دوروز هیچی نگفتم روز سوم قرار بود خالم اینا برن بلیط گیرشون نیومد مجبور شدن بمونن منم حسابی پر بودم دیگه خالم متوجه شد یه اتفاقی افتاده مامانمم اونجا  بود دیگه بهشون گفتم خالم گفت طلاق بگیر مادرم گفت نه طلاق نگیر هیچکاری نکن منم گفتم نمیتونم و اینا دیگه فرداش که خالم میخواست بره با شوهرم دعوامون شد گذاشتم رفتم پیش مامانم بعد چندروژ مامانم گفت باید برگردی برگشتم ولی حرف نمیزنیم 

اااا شما همونی که گفتی شوهرت خیانت کرده و عکس اسکرین شات گرفتی آخرش چی شد ؟ حالا پدرشوهرت داره خیان ...

شما علوم آزمایشگاهی خوندین؟

من امسال این رشته رو میارم.. ولی خیلی میگن که موقعیت شغلیش کمه

درسته؟

سراغ کسی رو هرشب بگیر، که اگه یه شب نبودی ، کل شهرو دنبالت بگرده🤍️  "A"
2731
دوروز هیچی نگفتم روز سوم قرار بود خالم اینا برن بلیط گیرشون نیومد مجبور شدن بمونن منم حسابی پر بودم ...

ای بابا 😔

خدا به دلت آرامش بده عزیزم 

ولی به نظرم هم پدر هم پسر لیاقت ندارن با وجود زن داشتن میرن سراغ ی زن دیگه 

خوب بگو چه دردی دارید میگن میمون هر چی زشتتر بازیچش بیشتره همینه 

بشینید مثل آدم زندگیتون رو کنید دیگه 😔

جنگل سوخته را وعده باران ندهید....                                            🤦با وعده های دروغین فریبمان ندهید و امیدوارمان نکنید 🤦خسته ایم خسته 🥱😤
حتما.ولی قبلش یه سوال .دختر آقای وکیل و خانم تحصیلکرده با این خانواده  داغون وصلت کردی چرا؟؟؟&n ...

تازه شوهر خودش ندیدی چقدر،ازش تاپیک زده ک خیانت میکنه و با دخترا لاس میزنه و خانوادم بزور شوهرم دادن منم واقعا موندم

2740
شما علوم آزمایشگاهی خوندین؟ من امسال این رشته رو میارم.. ولی خیلی میگن که موقعیت شغلیش کمه درسته؟

اره عزیزم 

اره عزیزم متاسفانه خیلی خیلی موقعیتش کمه مگر اینکه ی پارتی کلفت و آشنا داشته باشی که بتونی مشغول بشی .

من کاراموزیمو تو کارخانه بستنی پاک جاده مخصوص کرج گذروندم و ی مدت هم دنبال کار بودم ولی جور نشد 

آخر سرم رفتم حسابداری رو تو آموزشگاه یاد گرفتم و شغلم شد حسابداری البته الان ی چهار سالیه دیگه شدم خانه دار 😊😊

اره عزیزم  اره عزیزم متاسفانه خیلی خیلی موقعیتش کمه مگر اینکه ی پارتی کلفت و آشنا داشته باشی ک ...

موفق باشی عزیزم

ممنون بابت راهنمایی

سراغ کسی رو هرشب بگیر، که اگه یه شب نبودی ، کل شهرو دنبالت بگرده🤍️  "A"
تازه شوهر خودش ندیدی چقدر،ازش تاپیک زده ک خیانت میکنه و با دخترا لاس میزنه و خانوادم بزور شوهرم دادن ...

یه دختر بیکاره که بقیه رو سرکار میذاره

نگرانی بی جاست عشق اینجا و خدا هم اینجاست.
شما علوم آزمایشگاهی خوندین؟ من امسال این رشته رو میارم.. ولی خیلی میگن که موقعیت شغلیش کمه درسته؟

وای ناامید نباش گلم انشالا که بهترین ها نصیبت بشه عزیزم 😍🙏🙏

2706