2737
2734

بچه ها سریع میزارم و پاک میکنم

پدر شوهر من روز اول گفتن معلم بازنشسته است در صورتی که ۵ کلاس و یا کمتر سواد داره (خود پسرش اعتراف کرد)

و سالهای زیادیه اعتیاد داره میگن به تریاکه ولی فکر میکنم چیزای دیگه ای هم هست

یه خاور داره (از اون مدل جدیدا البته) که گوشه پارکینگه هر یکی دوماه یکبار باهاش بار میبره شهرای دیگه . خلاصه بیکاره از صبح تا شب تو خونست و تریاک می‌کشه و به مادرشوهرم  و خانوادش توهین میکنه و یه مشکل خصوصی داره که از یکی شنیدم😑 بیماری های.. یا زگیل ..

چندسالی هم هست با یه خانمی رابطه داره که کسی نمیدونه 

الان میخواد رسمیش کنه 

واقعا من موندم چطوری حاضره باهاش ازدواج کنه 

همیشه خانواده منو مسخره میکنه در صورتی که پدرم تحصیل کرده است وکیله بما خیلی کمک میکنه خرجمونو میده مادرمم تحصیل کرده است شاغله اعتبار داره پدر شوهرم میگه اونا بی ارزشن

الان عکسشو میزارم بگید چند میخوره و مشخصه اعتیاد داره یا نه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عکس پدرشوهر نی نی سایتیا اولین باره میبینیم😂

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
2731

😂😂😂😁

تویی کـه  امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش  ، این دشمنت و غمگین میکنه :)                  اگه هستید ادامه شُ بگم و بِز بِز کنید و درد نَــفخ 🫤                      از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          

اعتماد به نفسمو تحت هر شرایطی حفظ می کنم...بینی مو تابستون عمل می کنم... زبانم رو تابستون فول می کنم. برا مهاجرت تحصیلی اقدام می کنم و سپتامبر2024 میرم دانشگاه(چین)
2740
2706