2737
2739
عنوان

قرص اورژانسی

154 بازدید | 29 پست

خانما قرص اورژانسی رو چجوری باید مصرف کنم. دو تارو باید همزمان بخورم یه روز بعدش دو تا دیگه با هم بخورم؟ 🤔 یا همون دوتا باهم بخورم کافیه؟🤔

داروخانه بگم لونژیل میخوام یا بگم اورژانسی هم بهم قرص میدن؟

پریودیای بعدم چجوری میشن؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

از داروخانه بپرس بهت‌میگه.

من هفته پیش خوردم، امروز پریود شدم

آدما فکر می‌کنن اگر یه بارِ دیگر متولد بشن، طور دیگه ای زندگی می‌کنن، شاد و خوشبخت و سعی میکنن کمتر اشتباه کنن یا اصلا اشتباهی مرتکب نشن. فکر می‌کنن می‌تونن همه چیز رو از نو بسازن، محکم و بی‌نقص! ولی حقیقت نداره. اگه ما جسارت طورِ دیگه زندگی کردن رو داشتیم، اگه قدرت تغییرکردن رو داشتیم، اگه آدم ساختن بودیم، از همین جای زندگیمون به بعد رو مى‌ساختيم..!
بنده با اورژانسی حامله شدم  

😄یاخدا

آدما فکر می‌کنن اگر یه بارِ دیگر متولد بشن، طور دیگه ای زندگی می‌کنن، شاد و خوشبخت و سعی میکنن کمتر اشتباه کنن یا اصلا اشتباهی مرتکب نشن. فکر می‌کنن می‌تونن همه چیز رو از نو بسازن، محکم و بی‌نقص! ولی حقیقت نداره. اگه ما جسارت طورِ دیگه زندگی کردن رو داشتیم، اگه قدرت تغییرکردن رو داشتیم، اگه آدم ساختن بودیم، از همین جای زندگیمون به بعد رو مى‌ساختيم..!
2740

بکی اورژانسی میخام‌اکه یدونه ای بود تو جعبش یدوته اون لحظه بخور که هیچی اگه دوتایی بود دوتاشو همزمان باهم بخور بمن دکتر اینجوری گفت خود داروخانه اکثرا میگه یکیشو الان یکیشو ۱۲ ساعت بعد دوهفته بعدش پریود میشی بهم میریزه تاریخ پریودتم اما سعی کن نخوری خیلی ضرر داره

تو گرچه از ابتدا ممنوع بودی اما اسمت هوای حرام نفس کشیدنم بود و من هربار صدایت میزدم جانم چه شیرین میرفت

بگو قرص اورژانسی بهت میدن،یا یدونه ۱/۵ میلی گرمی هست یا دوتا ۰/۷۵ میلی گرمی

اون یدونه رو همون لحظه بخور،،اگه دوتایی بود دوتا رو باهم بخور

تا ۶ ماه طول میکشه هورمونات به تعادل برسه اگه قبلا پریودیات منظم بوده

اگه قبل تخمک گذاری بخوری زودتر میشی این سری،اگه همون موقع تخمک گذاری بخوری سر وقت پریودت میشی حالا یکی دو روز با تاخیر،اگه بعد از تخمک گذاریت باشه،تا ۱۰ روز تاخیر هم طبیعیه

ولی معمولا میگن یه هفته تاخیر قاعدگی بی بی چک بزن

بهترین زمان خوردن قرص اورژانسی  بلافاصله بعد از رابطه هست تا ۷۲ ساعت،ولی گاهی تا ۵ روز هم اثر میکنه

💙عاشق خودمم💋... از من فقط یدونه تو دنیا هست

بعضیاش یه دونه ای هست بعضی دوتایی

دوتایی و یکیشو میخوری یکیش ۱۲ساعت بعد

داروخونه بگی اورژانسی خودش میده

فقط سریع همین الان برو بخر بخور من فرداش خوردم تنبلی کردم الان دوماهه باردارم😭😭

نخور ضرر داره گوگوش 

آبجی اضطراری بود مجبور بودم

وگرنه هیچوقت نمیخورم.فداات

2706