2733
2739

من پرستارم

بخاطر تک‌فرزندی از طرح معاف بودم اما چون نمیدونستم ۷ ماهه طرحمو شروع کردم

و چون مشغول به کار شدم برای معافیت اول بیمارستان باید با انصرافم موافقت کنه و مدارکم رو بفرسته اداره طرح

اولش بهم گفتن یکی دو ماه بمون تا نیرو بگیریم

من قبول کردم اما حالا که وقتش شده میگن موافقت نمی‌کنن

بقیه میگن اگه نیای هیچ کاری نمیتونن بکنن و آخرش مجبورن انصرافتو تایید کنن

اما یکم از عواقبش می‌ترسم

اصل مدرکو بهت نمیدن 

اجازه بستن قرارداد یا پیمانی شدن یا حتی کار شرکتی هم نداره باید از معافیت استفاده میکردی حالا فرم انصراف از خدمت رو پر کن و مرتب پیگیری کن تا جایگزین بیارن 

غیبت نکن که درج درپرونده بشه و مکافات برات درست بشه

بقیه گولت میزنن اون طرح غیراجباریه(اختیاری) که غیبت کنی کاریت نمیتونن بکنن چون تحویل اصل مدرک منوط به گواهی پایان طرح یا نامه معافیت نیست 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

عواقبی نداره

تو کلا طرح نداشتی

کسی از عواقبش میترسه که براش بتونن اضافه طرح بزنن

تو کلا طرحت اختیاری بوده

نامه رو رسمی تحویل بده

عکسش رو داشته باش

و یک هفته بعدش محل طرح رو ترک کن

ماتحت unstable اشون✌🏻

اصل مدرکو بهت نمیدن  اجازه بستن قرارداد یا پیمانی شدن یا حتی کار شرکتی هم نداره باید از معافیت ...

فرم انصراف رو خیلی وقت پیش پر کردم

تا جایی که توی نت سرچ کردم میگن مخالفت با استعفای یه نفر غیرقانونیه و میشه ازشون شکایت کرد

2740
فرم انصراف رو خیلی وقت پیش پر کردم تا جایی که توی نت سرچ کردم میگن مخالفت با استعفای یه نفر غیرقانو ...

اگه فرم رو پرکردی و شامل معافیت هستی مشگلی پیش نمیاد ولی بازم مستقیم برو اداره طرح صحبت کن 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......