2733
2734
عنوان

روشن سازی واژن

105 بازدید | 6 پست

روزتون بخیر باشه

کسی هست دکتر خوبی برای جوانسازی و روشن سازی واژن بشناسه توی بندر عباس باشه لطفا 

یه سری روش خانگی دیده بودم ولی جوابی نداده برای همین ترجیح میدم برم پیش دکتر زنان

الکی زمان و هزینه نزار،رنگش تغییری نمیکنه،مال همه آسیایی ها تیره اس😐آخه مگه میشه ژنو با یه لیزر تغییر داد

تازه اگه کمی تغییر هم کنه لیزرو ول کنی دوباره همون مثل اولش میشه

2731

دکتر جراح متخصص زیبایی زنان دکتر مرجان راجی هست در بندر عباس من لابیا پلاستی انجام دادم پیششون جراحی عالی و خوب بود بدون هیچ درد و سوزشی بود تو هم حتما برو پیششون با خیال راحت ادرسشون منم از اینستاگرامشون کاراشونو دیدم پیدا کردمشون  ممنونم ازشون موبایلشونو دارم میفرستم براتون 09177569868

دکتر مرجان راجی متخصص و درمان بیماری زنان و معرفی میکنم بهتون در بندر عباس من و خواهرام همیشه تحت نظر دکتر راجی معاینه و چکاپ و تست پاپ اسمیر انجام میدیم سالیانه و سونوگرافی میکنیم و خانم دکتر صبور و با اخلاق و با تجربه زیاد هستن ادرس مطبشون چهار راه فاطمیه روبروی شیرینکده کوچه بینش 8 ساختمان پارسه

در بندر عباس دکتر مرجان راجی برای بیماری زنان و زایمان و بهتون پیشنهاد میکنم  متخصص عالی من پریودی نامنظم داشتم 15 روز یه بار پریود میشدم تحت نظر خانم دکتر راجی درمان شدم و تنظیم کردن دوران قاعدگی منو و دکتر عالی و حرفه ای هستن با تشخیص دقیق  ادرسشون بندر عباس چهار راه فاطمیه روبروی شیرینکده کوچه بینش 8 ساختمان پارسه
شماره تلفن مطبشون 07632249322
شماره واتساپشون 09057120591