2733
2734
عنوان

نی نی یار لطفا تشریف میارید

200 بازدید | 27 پست

سلام خسته نباشید،عرضم به حضورتون که اینجا مگه سایت مادر و فرزند نیست؟قطعا داخل این سایت تعداد زیادی از مادرها یا ۳ تا یا چهارتا و بعضا ۷ و ۸ بچه دارند.چرا به يه عده از افراد مجوز زدن تاپیک هایی رو میدید که بیان اینجا و توهین و تحقیر و و هرچی که لایق خودشونه رو به مادران با تعدد فرزند بگن؟یخ مادری که بچه چهارمشو مثلا بارداره چه حسی پیدا میکنه؟یکی میگه حیوانات تولید مثل میکنند،یکی میگه ظالم و از خدا بی‌خبر هستند اونایی که بجه زیاد دارند.

خواهش میکنم یا زدن این مدل تاپیک ها رو ممنوع کنید و یا یه جریمه برای اون کاربرانی که همچین تاپیکایی می‌زنند در نظر بگیرید.واقعا جنگ روانی و جنگ اعصاب شده این تاپیکا.با تشکر

@niniyar_1    

@niniyar_3    

@niniyar_5    

جدی کسی چنین تاپیکی زده؟
میگن بچه دار میشیم یار برای امام زمان تربیت میکنیم. اینکه افتخار داره نه سرزنش یکی برای یاری امام زمان این همه به خودش سختی بده!

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه الهی در زمینیم. معتقدم خدا ما رو آفریده که کانال رحمتش در عالم باشیم. تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال چهارصد اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو با تاپیکهام و کامنتهام، دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اوووو تا دلت بخواد،خیلی وقیح  و پررو شدند

من تا حالا همچین تاپیکایی نخوندم. ولی باید به چنین مادرانی مدال افتخار داد مدال یاری امام زمان که نسل مهدوی تربیت میکنن از همه خوشیها و علایقشون میگذرن به خاطر خانواده شون و جوانیشون رو وقف تربیت نسل امام زمانی میکنن!

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه الهی در زمینیم. معتقدم خدا ما رو آفریده که کانال رحمتش در عالم باشیم. تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال چهارصد اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو با تاپیکهام و کامنتهام، دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.
2740
من تا حالا همچین تاپیکایی نخوندم. ولی باید به چنین مادرانی مدال افتخار داد مدال یاری امام زمان که نس ...

ای کاش همه مثل شما فکر میکردند.فقط بیا یه سر تو این تاپیکا ببین چه توهینایی که به اونایی که سه تا یا چهارتا دارند می‌کنند.

کاربر @قفس ۸۰

اگه ایشون توهین کردن شاید بخاطر افسردگیشون باشه. شنیدم شرایط سختی دارن و خودمم تگ شدم تو تاپیکاشون که برای حل مشکلاتشون و افسردگیشون دعا کنیم.

اگه ایشون توهین کردن شاید بخاطر افسردگیشون باشه. شنیدم شرایط سختی دارن و خودمم تگ شدم تو تاپیکاشون ک ...

بقیه کاربرا چی؟قرار نیست تا یکی یه مشکلی داره باعث آزار و اذیت بقیه بشه.الان همه مشکل دارند و افسرده هستند.

2706