2733
2734
عنوان

سقط مکرر۶ هفته ایستادن قلب جنین

| مشاهده متن کامل بحث + 798 بازدید | 102 پست
ختم بارداری خود خواسته به رحم آسیب میزنه توکل بر خدا کن دردت را میفهمم خودم کشیدم سخته ولی میگذره رو ...

الهی شکر ک داری .....اره برا من اون سقط خودخواسته سال ۲۰۲۰ بود سال۹۹........ولی گفتن ربطی ب اون نداره

روزایی که با توام،از سرنوشتم راضی ام💜
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم یک بار سقط هفته هشت داشتم دوماه پیش هم بی بی چکهام هاله مثبت داشت اما شش روز بعدش پریود شدم گفتن ...

اره من شیمیایی داشتم شیمیایی بوده .......ازمایش اسپرم نداده شوهر شما؟

2731
گاهی سقط  از اسپرم ضعیف هم میشه.باعث میشه نطفه ضعیف بشه و ایست کنه

کاش همین باشه اسپرم زود درمان میشه ........وقتایی ک تقویت نکردیم یا شیمیای شد یا پوچ اینبار قرص خورد جنین تشکیل شد ولی سقط شد دوماه خورد قرصشم زیاد ۳وی نبود .....حس میکنم بخاطر اسپرمه اما استرس و غم نمیزاره ارام شم 

ن تا ۶ سال ....انوکسا دادن؟

عزیزم پس حدود ۶ سال صبر کن تا برگردید ایران اینجوری خودت راحت تر میشی و اگر بخوای طبق روال الانت پیش بری خدایی نکرده خودت ناقص میشی پس کمی صبر کنید چون بچه تو غریبی بزرگ کردن خیلی سخت و فرسایشی هست من تنهایی بچه بزرگ کردن رو کشیدم بدون هیچ تجربه ای و واقعا روانم نابود شد 

2740
منم 6تا سقط داشتم هیچ دکتری دلیلشو نفهمید بیای ایرانم فایده نداره 

نگفتن ای وی اف کنی؟؟؟پس باید چیکارکنیم؟😔

من زود حامله میشدم ولی می افتاد دوتا پوچ  از شوهر بود صعیف بودت اسپرم دلیلش

منم زود حامله میشم با یکبار اقدام ولی میفته کاش شوهرمنم ضعیف باشه حداقل دلیلشو بدنم اسپرم زودتر مشکلش حل میشه ......کیفیت اسپرمش کم بود؟یا شکلش مشکل داست؟

عزیزم پس حدود ۶ سال صبر کن تا برگردید ایران اینجوری خودت راحت تر میشی و اگر بخوای طبق روال الانت پیش ...

بچه بزرگ کردن تو غربت سخت نیست ازایران مهاجرت کردم ک دراینده بچه م تو رفاه باشه ۶ سال دیگه من سنم بالا میره دیگه حوصله خودمم ندارم 

من زود حامله میشدم ولی می افتاد دوتا پوچ  از شوهر بود صعیف بودت اسپرم دلیلش

باچندماه اقدام حامله میشدی؟من یک ماه دوماه .......بخدااینو گفتی دلگرم شدم من ایست قلب شیمیایی پوچ و ایست قلب داشتم تازه ۲ ماه تقویتی خورد براقبلیا نخورد

منم 6تا سقط داشتم هیچ دکتری دلیلشو نفهمید بیای ایرانم فایده نداره 

سقطات چندهفته بودن و چجوری سقط شدن بعد قلب یا ن قبلش؟

2706