2737
2734

یکی از دوستان صمیمی ما یکی از فامیل های خودش چند سال عاشق و خاطرخواهش بود جوری که همه شهر هرکسی این دختر رو می‌شناخت فهمیده بود..

خلاصه یکی از همکارانش با علم کامل به این موضوع که دختره یکی دیگه چندساله به شدت عاشقشه و براش میمیره شروع کرد به مخ زدن دختره و بالاخره موفق شد مخ دختره را بزنه و خلاصه قول و قرار ازدواج گذاشتن 

ما هم همه به دوستمان گفتیم این مرد برات شوهر نمیشه 

چرا؟

چون کسی که میدونسته یکی دیگه عاشقته بازم صبر نکرده تکلیف آخر شما مشخص بشه خرت کرده گولت زده 

کسی که به معشوق یکی دیگه چشم داشته باشه 

هیچ وقت مرد قابل اعتمادی نیست 

اصلا انسان قابل اعتمادی نیست 

دوستمم اونموقع شروع کرد به دلیل و منطق آوردن همه اشم یادمه چرت و پرت که نه اینجور نیست نه فلان جوره نه ایشون اینجور بوده و..

خلاصه ما هرچقدر سعی کردیم فایده نداشت 

الان کمتر از ۲ ساله ازدواج کردن دوستم داره پله های دادگاه را میاد و می‌ره چرا؟

شوهرش بهش خیانت کرده

دقیقا با یک زن شوهردار 

باورتون میشه 

کسی که چشمش از اول دنبال معشوق دیگری بوده معلومه چشم از ناموس و معشوق دیگران برنمی‌داره

خب نتیجه میگیرییم که مردا لاشی اند عاشق نمیشوند فقط گوه زیادی میخورن

موهایمان در جوانی سفید شد گفتند "ارثی" است راست میگفتند! ما"وارثان اضطراب تاریخ بودیم" ( با افرادی که شخصیت پایین دارند همکلام نمیشم)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چی به چی شد اولشو نفهمیدم

وایسا!✋داری رد میشی یه نگاه به امضام کن. نگاه کردی؟ جون من؟ چه بچه خوب و حرف گوش کنی هستی! 😘 حالا که انقدر خوبی یه صلوات بفرست. فرستادی؟ بابا تو دیگه کی هستی خیلی دمت گرمه. 🤩 حالا میشه یه سلامم به امام زمانمون (عج) کنی و لبخند بزنی؟ 🙂 مطمئنم خیلی خوشحال میشه یادش کنی. ☺️ دیگه خیلی مشتی شدی بام رفیق شدی یه کار دیگه هم بکن. 🙃 لطفا سعی کن برای خوشحالی امام زمان (عج) یه قدم هرچند کوچیک تو زندگیت برداری. 🫂 سخته ولی تو برای منه غریبه اینهمه ارزش قائل شدی متنم رو خوندی، بد نمیشه یکم بری دنبالش ببینی خدا تو قرآن چی گفته ائمه چی گفتن شاید بتونی به حرفشون عمل کنی 🌱 اونا جز خوبی چیزی برای ما نمیخوان 🫶 اگرم حال نداری بری بخونی عیب نداره، چندتا کاری که میدونی عمل کن. 😉 از هر ده باری که خواستی گناهی کنی یه بارشو انجام نده، از جایی رد میشی آشغال زمین نریز، تو خیابون لبخند بزن، یه گناهو برای سه روز یا یه هفته انجام نده مثلا دروغ نگو، شب جمعه ها یه خط قرآن بخون، چمن رو لگد نکن، از همین کارای کوچیک که از پس هرکسی برمیاد :) با نیت هدیه ثوابش به امام زمان (عج) 🌱 | این کاربر در زمینه افسردگی اطلاعات زیادی دارد |
2731

چزا دوستت معشوقش رو ول کرده. 

دوستت اصلا عاشق نبوده 

به اون طرف مقابل چرا فکر نکرده 

آدمی را آدمیت لازم است.....عود را گر بو نباشد هیزم هست.     عشقای زندگی من خلاصه شدن تو سه چیز  پتوم، بالشتم،تختم.خدایا شکرت که اینا رو همیشه دارم  😍🌈همیشه عشق باشد همیشه برکت.۶۵۰ باشگاه پروازی.
الان به دوستم میگم دیدید به حرفم رسیدید بخاطر این آدم یک پسر وفادار عاشق که برات میمیرد رو زیر پا گ ...

این سزای دل شکستنه 

آدمی را آدمیت لازم است.....عود را گر بو نباشد هیزم هست.     عشقای زندگی من خلاصه شدن تو سه چیز  پتوم، بالشتم،تختم.خدایا شکرت که اینا رو همیشه دارم  😍🌈همیشه عشق باشد همیشه برکت.۶۵۰ باشگاه پروازی.
2740

داستان را از اول بخون میفهمید 

منظورم اینه وقتی عاشق آدم اشتباهی میشی نتیجه اشم معلومه

نتیجه گیری بسیار خوبی بود

همون عاشقه هم باش ازدواج میکرد بازم خیانت میکرد 

این مردها کلا موجودات ناشناخته ای هستن

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀
الان به دوستم میگم دیدید به حرفم رسیدید بخاطر این آدم یک پسر وفادار عاشق که برات میمیرد رو زیر پا گ ...

عزیزم من معمولا کامنت نمیزارم اماا واقعا دلیلتون منطقی نیست خب شاید دونفر هم زمان خواستگار ی دختر باشن ولی درنهایت دختر خانوم ی نفرو باید انتخاب کنه.

شوهر این خانم نمیتونه بگه چون فلانی عاشق این دختره پس من نرم خواستگاری.

اونم پیشنهادشو داده و دوست شما پذیرفته ...

فقط خواستم بهت بگم اگه تو ذهنته و تو قلبت حسش میکنی مطمعن باش بهش میرسی قربونت برم🫀🦋میگه قبل از اینکه واسه خواستنش دعا کنی برات آماده کردم ؛ اصلا برات آماده کردم که به دلت انداختم که دعا کنی واسش .. الهی دورت بگردم خدا تو چقددددد خوبی آخه♥️🌿میگم حالا ک خوندیش اگ حالِ دلت قشنگ شد برای سلامتی امام زمان و برای رسیدنم ب حاجتم ی صلوات میفرستی❤️
چی به چی شد اولشو نفهمیدم

دوستم پسر داییش عاشقش بود چندین سال 

اما همکار دوستم با اینکه میدونست پسرداییش عاشقشه کاملا در جریان بود مخ دوستمو زد و...ادامه داستان 

همکارش که باهاش ازدواج کرد الان بهش خیانت کرده 

حقشه کسی که یکی دوستش داره رو ول کنه بره با یکی دیگه بایدم اینجور سرش بیاد  الان شوهرش پشیمون ...

درسته این خانم تو انتخاب اشتباه گرده 

ولی دلیل نمیشه که چون یکی دوستت داره حتما باید بری باهاش ازدواج کنی شاید اون معشوق عشقش یکطرفه باشه و اون دختر هیچ علاقه ای بهش نداشته باشه مگه زوریه 

ازدواج بدون علاقه هم آخرش طی کردنِ پله های داداگاهه 

ممون بود اگه بااونم ازدواج میکرد همین بلا سرش میومد

ای بی خبر از حال بیمارم  رفتی و خود رابه که بسپارم،،باور نکردی حرف قلبم را،،آرام جانم دوستت دارم،،
2706