2733
2734
عنوان

آیا قضیه تناسخ رو قبول دارید؟

91 بازدید | 14 پست

تناسخ رو قبول دارید؟ 

امام رضا فرموده گ هر کس به تناسخ ایمان داشته باشد کافر است 

ولی خیلی از اتفاقا تو دنیا افتاده ک می‌تونه ثابت کنه قضیه تناسخ وجود داره 

داستان های متفاوت مثل اون زن مصری و پسر هندی و .....

به تکامل روح اعتقاد دارم ، تا زمانی که به تکامل نرسی بارها و بارها درجسم های مختلف متولد میشی و این چرخه ادامه داره 

میـخوآم پرنده هارو بدونــ قفس بکشم                             وِگِن هستم ؛ غذای من ، توقف تپش یک قلب نیست                حامی حقوق حیوانات و طبیعت                                                   به خیال خود زدی ، بستی ، زنجیر کردی و با حبس جسمش حس قدرت کردی          با فرار روح و ریشه ی افکاری که قفل و زنجیر نمیشناسه چیکارمیکنی ؟                           زن = مرد   
2731
به تکامل روح اعتقاد دارم ، تا زمانی که به تکامل نرسی بارها و بارها درجسم های مختلف متولد میشی و این ...

دقیقااااا همینو میگم 

من میگم هر کاری در زندگی بکنی باید هر بار ک برمیگردی بهتر از دفه قبل باشی تا چرخه ادامه پیدا کنه تا قیامت و بعدش همه برگردن به جای اصلیشون

نخیر روح فقط یکبار وارد یک جسم می‌شود و تمام

نه اگه حتی بخوای از نظر دین حساب کنیم 

روح دو بار وارد بدن میشه یک بار موقع تولد یک بار در قیامت ک قبرمون باز میشه و بدنمون از قبر میاد بیرون پس خدا ک می‌تونه این کارو بکنه چرا نتونه یک روح رو چند بار به زندگی برگردونه

نه اگه حتی بخوای از نظر دین حساب کنیم  روح دو بار وارد بدن میشه یک بار موقع تولد یک بار در قیا ...

اون  کلن قضیه ش فرق میکنه

تناسخ میگه دنیای دیگری وجود نداره.

انقدر روح از این بدن به اون بدن میره که عدالت در رابطه با همه اجرا بشه.

و اعتقادی به دنیای دیگه برا حسابرسی نیست.

مثلن هندوها میگن اگه کسی فلج یا مشکل جسمی داره ،حتمن در زندگی قبلی انسان بدی بوده که الان داره به این شکل مجازات میشه.

و این با نظر اسلام که رافت و مهربانی بیشتری به اینگونه افراد داره خیلی متفاوته

اگه در مورد چیزی مطمئن نیستید. ایجاد شک و تردید تو دیگران نکنید. طبق دین و آیین ما تناسخ وجود ندار ...

تموم شد ؟ خیلی تاثیر گذار بود 

هر کسی ی نظری داره شک و تردید چیه شما به خودت شک داری به بقیه چیکار داری

تموم شد ؟ خیلی تاثیر گذار بود  هر کسی ی نظری داره شک و تردید چیه شما به خودت شک داری به بقیه چ ...

خوبه جمله تموم شد و خیلی تاثیر گذار بود رو یاد گرفتید😃

تناسخ و دین بودایی توسط یه آدم مطرح شده یعنی یه مخلوق نه خالق.

عزیزم هر کسی طبق دین و آیینی که داره صحبت و فکر میکنه.

بددایی ها به تناسخ اعتقاد دارند.

عدالت خدا با تناسخ اجرا نمیشه.

کارهای فجیعی که یه سری افراد کردند و باعث کشته شدن چندین هزار نفر شدند،نمیشه با تناسخ جبران کرد.

2706