2733
2734

من سر کفش و جاکفشی اعصاب برام نموند،یبار جای جاکفشیمو تغییر میدادن،یبار کفش کثیف روش میذاشتن😑برداشتم گذاشتم داخل ،جالبه سریع مادرشوهرم زنگ زد شوهرم گفت چرا برش داشتین راه پله خلوت شده😑یا مثلاً ما کفشهای روزمره رو پایین درمیاریم،من خیلی مرتب میذاشتم گوشه،همه کفشاشون پخش و پلا،بعد پدر شوهرم میومد کفش منو پرت میکرد پشت صندوق های زیر پله😑دیگه مجبور شدم این کفشامم میارم بالا،بهشون برخورده بود،شوهرم گفت مگه خانوادم دزدن که کفشاتو میبری😑گفتم نه دزد نیستن مردم آزارن الآنم وسیله ی تفریحی ندارن،والا

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

گیر میدن چرا بچه نمیاری

بنده خودم یه عادتی دارم ،خدمتتون عرض می کنم :                  کتاب که می خوندم  برخی اوقات که به مطلب  جالبی که    می رسیدم کتاب رو ول می کردم. درست مثل کسی که دستش سوخته، هیچ یادم نمیره یکی دو سه ماهی با یه عده ای  از دوستان  بحثی داشتیم درباره‌ی که  در  جهان  و در طبیعت عدل هست یا نیست ؟ چون برخی این باور را دارند که از این دست بدی از اون دست می‌گیری و... وارد بحثش نمی خوام بشم،بنده هر چی نگاه می کردم اینو نمی دیدم.در یک کتابی که برای من مهم  بود یه جمله  دیدم : طبیعت  به قانون  ظلم حرکت  می‌کند من  این کتاب رو ول کردم و بعد که دنبالش  رفتم دیدم بله   دو سوم حیوانات  برای  یک روز زندگی باید یه حیوان دیگه  رو بکشن .و در دنیایی  که دو سوم موجودات برای یک روز زندگی  باید یه حیوان  دیگه بمیره صحبت  از عدل   معلومه  نفهمیدن  جهانه.         بنابراین  طبیعت  قانونش قانون ظلمه. تنها انسان که می‌تونه  عادلانه  عمل کنه و باید عادلانه  عمل کنه  و این تنها صفت و  امتیاز  من و شماست  به خاطر آزادی که داریم.   ولی اگه در بند طبیعت  بمونیم ما هم به همون اندازه  ظالمیم که بقیه موجودات  به دلیل اجبارشون ظالم هستن .🤍🌱دکتر هلاکویی 

ولش کن کلا خانواده شوهر که دارن من مادرشوهرم اولا برای ناخون بلند کردنم گیر میداد اهمیت ندادم الان دیگه هیچی نمیگه البته اونموقع باهم زندگی میکردیم الان تو محله های مختلفیم

۱۴۰۲/۱۲/۲۰بیبی چکم مثبت شد دعا کنید برام بمونه خدایا این عیدی که بهم دادی سالم بذار تو بغلم

خانواده همسرم خیلی خوبن

گیر ندادن

ولی یک عدد فامیل سببی توشون گیرهای عجیبی میدادن

مثلا: شما که عروسی نگرفتید دستمال به کی شون دادی( رسم دستمال در خانواده خودم و همسرم تا هفت پشت نداریم)

قبلا ازدواج کردی که مهریه ات کمه؟

چون سنت بالاست بچه دار نمیشید؟

از سر خاک پدر شوهرم اومدیم گفتن لطفا نرید نامزد بازی

اون موقع حرص میخوردم

الان میخندم

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
2740

حواستو جمع کن اگه به دعا معتقدی ممکنه دعا بگیرن

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛

گیر ک خیلی دادن همشم بخاطر تو ی ساختمون بودنه 

ی مورد جدیدش دیشب بود اونم من تو راهرو بودم صداشونو شنیدم پدرشوهرم می‌گفت این اون روز داشتیم میرفتیم دهات رژ زدع 

تو دلم گفتم ب تو چ 

از دیشب تا حالا رو مخمع 

حالا دختر خودش مانتو میپوشه اندازه بلوز کسی چیزی نمیگه 

🤣بذار تو پلاستیک کفشاتو ببر داخل. 😂 با کفشات درگیرن

موضوع کفش نیست ،تنها راه گیر دادنشون همین بود،الانم منو میبینه میگه چرا جاکفشیو بردی،اومده گلدون گذاشته میگه بهش آب بده،گفتم بردارین من یادم می‌ره آب بدم،جالبه قبلش شوهرمو پر کرد جاکفشی نمی‌ذاره از گلدوناش بذاره،منم گفتم گلای من گرونه بچه‌ها خرابش میکنن،کلی هم سر اون فشاری شد،گفتم آره بذارم بعد بری برگاشو بکنی

من بعد چند سال واسه عروسی تو هفته دو بار دعوت شدم یکی فامیل خودم یکی فامیل شوهرم.هردو رفتم تا یکماه دعوا که عروسی از دست نمیدی همه رو میری در صورتی که بعد چند سال همین دوتا رفتم دیگه هم نرفتم 

عجیب‌ترین و خنده دارترین و ناراحت کننده ترین و شوکه کننده ترین گیری ک دادن(کلا اهل گیر دادن نیستن)این بود ک ما تو بدترین شرایط مالی بودیم ک واقعا نمیدونم چطور سر میکردیم بعد خانواده شوهرم گفته بودن زن زندگی نیست ک وسیله جدید نمیخره،از اینا گذشته من هیچی کم و کسر نداشتم

ی حس عجیب بود شنیدن این حرف

وقتی تازه عروسی کرده بودیم ی قالیچه انداخته بودم جلو در هر دفعه میومد میگفت اینو از اینجا بردار حیفه منم هیچی نمیگفتم یبار دیگه با عصبانیت گفت تا حالا صد بار بهت گفتم اینو بردار اینجا حیفه چرا برنداشتی گفتم اگر قصد برداشتنشو داشتم همون دفعه اولی ک گفتی برمیداشتم ... خودش و دخترش سکوت کردن و رفتن و دیگم برا هیچی نظر نداد 

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قیافه من 🔫😑😑 وقتی توی تاپیک خانومای باردار میرم۰۰۰ از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره🔫😑 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه🔫😑تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه🔫😑یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه🔫😑 موز خوردم بچم نیوفته🔫😑 چایی داغ خوردم بچم نسوزه🔫😑 الویه خوردم تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره🔫😑 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑باد پرده رو تکون داد نوار سرپی توی پرده توی هوا معلق نشه روی بچم اثر بزاره🔫😑😑 بچه فامیل با لیزر اسباب بازی انداخت رو شکمم واسه بچم ضرر نداره🔫😑 عطر میزدم تاپم نازک بود ریخت رو شکمم بچم خفه نشه🤕😑😑 کشمش خوردم بچم فلان نشه... یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه... مادر شوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی، مگه چند روز دیگه داری تا زایمان؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                                                                                                                                                                                                                    
2706