2733
2739
عنوان

خیانت...

1989 بازدید | 119 پست

تکلیف من با این زندگی سرد و بی روح چی هست؟

بارها ب خیانت فکر کردم! توی چت روم ها تو وقت های تنهایی با پسرها حرف زدم! کلی پیشنهاد دوستی از همکلاسی هام داشتم!

اما من محبت رو تو زندگیم از شوهرم می خواستم!

بارها بهش گفتم من باید محبت رو از مردهای کوچه و خیابون گدایی کنم!

ولی خب خیلی سرد هست....مثل بت!

تو این هشت سال زندگی شاید اندازه انگشت های دست هم دوستت دارم از زبونش نشنیدم!

من حالا زنی هستم پر ازعقده محبت!

هیچ وقت اهل دلبری از مردهای خیابون نبودم!

اما بخاطر موقعیت و اندک زیبایی ک دارم پسرهای مجرد بهم زیاد پیشنهاد میدن!

تا حالی هیچ خیانتی نکردم!

اما حالا گاهی بهش فکر میکنم!

خیلی خسته و افسرده ام!  

(از تمام بچه های سایت خواهش می کنم اگه یک کسی میاد میگه فلان کار رو کرده که از نظر شما کارش خیلی بد و اشتباهه با مهربونی به روش بیارید و نصیحتش کنید.چون حتماً خودش هم فهمیده که کارش اشتباه بوده که حالا اومده به شما گفته. حتی تو محیط مجازی هم بیاید سعی کنیم کسی رو از دست خودمون نرنجونیم.)

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

من هر کاری برای گرم شدن زندگیم کردم!

و وقتی به روانشناس گفتم اون بهم گفت شوهرت عوض نمیشه! تو باید ی فکری برای خودت بکنی!

(از تمام بچه های سایت خواهش می کنم اگه یک کسی میاد میگه فلان کار رو کرده که از نظر شما کارش خیلی بد و اشتباهه با مهربونی به روش بیارید و نصیحتش کنید.چون حتماً خودش هم فهمیده که کارش اشتباه بوده که حالا اومده به شما گفته. حتی تو محیط مجازی هم بیاید سعی کنیم کسی رو از دست خودمون نرنجونیم.)
2731

چرا دنبال این هستی که دیگران بهت محبت کنند این یعنی ضعف

طوری باش طوری زندگی کن که همیشه حالت خووب باشه واسه خودت زندگی کن و شاد باااش..از وجود خودت لذت ببر

تا هیچ نیازی به دیگری نداشته باشی.اونطوری بقیه هم جذبت میشن

شوهر رو باید بگیری همچییین پخته بزنیش که بفهمه دنیا دست کیه  

اره ی پسر شش ساله

2740

مگه ادم مجبور توی زندگی بمونه که تمام وقت بخاد بقول خودت به خیانت فکر کنه

واقعا عجیبه چرا همیشه اشتباهاتمون رو میخایم توجیه کنیم

پس این وسط جای انسانیت کجاست

قلب من از صدای تو چه عاشقانه کوک شد،،، تمام پرسه های من کنار تو سلوک شد...
من هر کاری برای گرم شدن زندگیم کردم! و وقتی به روانشناس گفتم اون بهم گفت شوهرت عوض نمیشه! تو باید ی ...

مگه میشه؟ببخشی رابطتون کمه یاازنظرروانی محبت نداره؟

خداجوونم مراقب عشقم باش💝خدایاشکرت بخاطرهمه چی

اگه فک میکنی زندگیت قابل اصلاح نیست جدا شو. جدا بشی بهتره تا بخوای با خیانت روحتو سیراب کنی. چون روش خوبی نیست و زندگیتو بدتر میکنه

هر کودکی با این پیام بدنیا می آید که خدا هنوز از انسان نومید نیست..../تاگور

حتیی فکر خیانت را هم نکننن

به هیچ وجه 

حاضر به طلاق باش ولی خیانت نکن چون اخرش خودت خراب میشی  

فهمیدی 

الا شیطون داره تو رو گول میزنه ولی نزار به خدا توکل کن 

حتما حکمتی تو کار هست مطمئن باش ولی حتی یک ثانیه هم فکر خیانت را به ذهنت راه نده که اخرش تباهی و فساد برای خودته 

تازه اینجوری بقیه زنان هم خراب میشن 

به ایندت فکر کن 

به زندگیت به ابروت 

همه چیز را به خاطر چند دقیقه خوشی از بین نبر 

والسلام 

2706