2733
2739

فقط بسته معلم خصوصی پرش🙄

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خودم ۴۰۰ میگیرم

کلثوم اکبری هستومه ساکن ساری . مه جنون دست دادومه مه دست نیه . سیزده تا بیه چهارده تا بیه پونزده تا بین ندونمبه. ندونمبه یه ماه کشیه بیست روز کشیه دو ماه کشیه یکسال کشیه ندونمبه.قرص دادومههه قرص قننند ....با حوله ...
2731
2740
من خودم ۴۰۰ میگیرم

خوبه

موفق باشید

واقعا مبلغ معقولیه به نظرم. نه کمه نه زیاد

اینجا به من گفتن 700. البته ظاهرا بهترین دبیر شهره

ممنون میشم برای شادی روح پدر عزیزم صلوات بفرستید
ببین من خودم تهرانم واسه پسرم جلسه ای یه تومن میدم اما بعداً معلم جلسه ای چهارصد هم پیدا کردم،اما چو ...

تهران کلا نرخ فرق داره. خونه میاد معلمش یا موسسه ای جایی میبریدش؟

ممنون میشم برای شادی روح پدر عزیزم صلوات بفرستید
2706