2752
2734
عنوان

اینجوری میشه با اتومات رانندگی کرد

182 بازدید | 27 پست

با دو پا

یکی نزدیک ترمز

یکی نزدیک گاز

من تازه دارم رانندگی یاد میگیرم اینجوری راحتترم

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "

آره ول حواست نباشه گاز و ترمز با هم بگیری ماشینت میپوکه 

کلا تو اتمات ی پا بیکاره

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  
2731

نه اینجوری قاطی میکنی

خیلی دیر متوجه میشویم ک دوستان زیادی نداریمـــ ـفقط ادمای زیادی رو می شناسیمـــ...                         🥀🥀🥀🥀💔💔                                                   پرنده ای کهــ  رفت بگذارد برود....💔                                  هوای سرد بهانهــ است    ....                                  هوای دیگــری بهــ سر دارد🥀💔
آره منم دنده ای رانندگی میکنم یه پام نزدیک کلاج ترمز نگه میدارم

ددنده ای اره اتومات کلاج نداره دیکه 

خیلی دیر متوجه میشویم ک دوستان زیادی نداریمـــ ـفقط ادمای زیادی رو می شناسیمـــ...                         🥀🥀🥀🥀💔💔                                                   پرنده ای کهــ  رفت بگذارد برود....💔                                  هوای سرد بهانهــ است    ....                                  هوای دیگــری بهــ سر دارد🥀💔

وقتی دو عملکرد کاملا متضاد دارن که نیاز نیست همزمان دو پدال گرفته بشه  منطقیش اینه از یه پا استفاده بشه 

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
نه اینجوری قاطی میکنی

اتفاقا اینجوری راحتترم تا با ی پا

تا بیام پامو بذارم رو ترمز خوردم ب مانع

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
نه  اصولی یاد بگیر

اینجوری راحتترم

2706