2737
2734

چرا ؟

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

چه عجله ای داری خودض میاد

فقط 23 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)
2731
2740
اخه برای بارداری اقدام کردم همش تو انتظارم میگم اگه قراره بشم بشم که ازاین انتظار بیام بیرون اعصابم ...

خب شاید حامله باشی ازین چیزا بخوری سقط میشه😐

فقط 23 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)
خنگی؟؟؟؟؟؟؟؟ تو اقدام از هرچیز و هرکار قاعده آور باید دوری کنی!!!

فک کنم اره خنگم ببخشید نمیدونستم ....خیلی عجولمممم فقط دوست دارم سریع باردار بشم از انتظار بدم میاد

برای بارداری اقدام کردم میگم اگ قراره باردار نباشم خب زودتر بیاد بفهمم آنقدر حرص نخورم 😄

پرفسور

اگه بزور پریود بشی که بچه هم باشه میندازیش

بعدش تو که تحمل و صبر و تعقل نداری چرا بچه میاری ؟

اول یاد بگیر نگرانی و حرص خوردن کجا و برای چی باید باشه

بچه هم باشه تو این نه ماه اینقده حرص الکی میخوری که یه بچه مریض بدنیا میاری

اگه بدت اومد بجای چشم گرد کردن و جواب دادن نظرتو بگو تا با هم ببحثیم

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
پرفسور اگه بزور پریود بشی که بچه هم باشه میندازیش بعدش تو که تحمل و صبر و تعقل نداری چرا بچه ...

اره عزیزم تو درست میگی باید خودمو اصلاح کنم میدونم که اصلا رفتارم درست نیست 

2706