2733
2734

قضیه از این قراره که ما یه ماهه تلویزیون نداریم شوهرمم کاره درست حسابی نداره منم کسیو ندارم که بخوام رفت و آمد کنم بخوام برم خونه مامانم اینا کلی برامون هزینه برمیداره مادرشوهرمم مریضه هر چند شب یبار نوبت یکی از بچه هاشه که برن نگه داریش خونشون نزدیک به خونه ماس بعد شوهرم داشت میرفت پیشه مادرش

گفتم من دلم گرفته شاید یه سر برم بیرون گفت وای یعنی چی

خلاصه من رفتم بعد برگشتنه تا ماشین گیرم بیاد شد ساعت ۱۰ تو کوچه بودم که شوهرم همش زنگ میزد احساس کردم همین دور و بره ولی به رو خودم نیاوردم رفتم تو خونه گفت چرا ج نمیدی گفتم دبلیو سی بودم و اینا 

بقیشو تو پست اول میگم که ببینم هستین یا نه

بچه ها میشه برای ماشین دار شدنمون و پرداخت قرص و بدهیامون صلوات مهمونم کنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

خلاصه صبح گفت میرم ظهر میام ظهرم نیومد یه سری وسایلشم برد که مثلا من نفهمم بنظرم چند روز میخواد نیاد از یه طرف گفتم فلانی دیشب زنگ زد بعد گفت من نمیدونم چرا هر کیی به پست ما میخوره مشکل اخلاقی داره

چی رو ؟؟

نمیدونم اصن یجوری سر سنگین شده انگار من قتل کردم ظهرم گفت میاد ساعت ۱۰ زنگ زده نمیشه بیام

2706