2733
2739

دوست دارم تفریح دو نفره داشته باشیم 

ولی از پارسال ک رفیقش ازدواج کرد همش چارتایی بیرونیم خوبه بد نیست ولی نیاز ب تایم دونفره هم داریم🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️شوهرم قبول نمیکنه

منم دو نفره رو ترجیح میدم 

یکی دو ساله به نظرم احترام میذاره

فقط 9 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی گیر ندم؟

کلا گیر دادن خوب نیست قلقشو پیدا کن 

فقط 9 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
2731

ن توام حق داری ک‌دوس داشته باشین تنها برین بیرون

منم گاهی اوقات بعد اینکه شوهرم مغازه رو تعطیل میکنه میاد خونه اماده میشیم میریم بیرون

رستورانی

کافه ای

حتی کنار دریا🥰

بعضی وقتا واقعا نیازه

قبول نمیکنه...

با مهربونی باهاش حرف بزن

صبوری کن

ازش درخواست کن

بگو منم دوست دارم با بچه ها بریم بیرون بهم خوش میگذره

ولی دوس دارم یه بار خودمون دوتایی بریم کافه مثلا

بعدش دگ‌با بچه ها میریم

2740
با مهربونی باهاش حرف بزن صبوری کن ازش درخواست کن بگو منم دوست دارم با بچه ها بریم بیرون بهم خوش م ...

گفتم ب هر زبونی

و راستش الان یکم توان صبوریم کم شده بخاطر اختلافاتی ک افتاد بینمون 

گفتم ب هر زبونی و راستش الان یکم توان صبوریم کم شده بخاطر اختلافاتی ک افتاد بینمون 

🥺🥺

اخه چ میشه کرد وقتی نمیخواد بفهمه

ولی هر کسی قلق داره دگ

مثلا قلق شوهر من صبوری و مهربونیه😂

اگ باهاش لج کنم اصن قبول نمیکنه

🥺🥺 اخه چ میشه کرد وقتی نمیخواد بفهمه ولی هر کسی قلق داره دگ مثلا قلق شوهر من صبوری و مهربونیه😂 ...

خب تا کی صبوری....

زندگیم خوبی هایی داری ولی خب شوهر من فقط حرف حرف خودشه مگر اینکه ب قول شما همش مهربون و صبور شاید بعد چند سال اثر کنه

2706