2777
2789

۴فروردین روز ۶یا۷پریودم بود کامل پاک نشده بودم رابطه لاپایی داشتم حس کردم منی ریخت واژنم بلافاصله قرص اورژانسی تنسی ۱.۵ خوردم و فرداش هم دوتا ۰.۷۵خوردم ۵روز بعدقرص خونریزی شدید سیاه رنگ گرفتم با دل درد و کمر درد شدییید ۳روزه بود هفته آخر فروردین موعدم پریود نشدم ولی ۵یا۶روز بعدش ۲ اردیبهشت خونریزی گرفتم ۴،۵روزه بود دقیقانم خون پریود بود بازم دوباره ۱۲ اردیبهشت خونریزی گرفتم حاملگی رد میشه دیگه خیلی نگرانم خونریزی ک ۲ اردیبهشت داشتم بعد اینکه تموم شد ۹ اردیبهشت با گذشت ۳۶ روز از رابطه بازم بتا دادم منفی بود اما هنوزم نگرانم توروخدا کمکم کنید 😭ترشح سفید ابکی دارم بعد از مصرف قرص الانم هست طبیعیه و میتونه بخاطر بهم خوردن هورمونم باشه؟خیلی نگرانم😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم اونقدر اطلاعات پزشکیم بالا نیست

ولی تا جایی که میدونم درهرصورت خونریزی نشونه عدم بارداری هست 

حالا که اینو دیدی یه صلوات برای سلامتی من و مامان بابام بفرست❤😗 این بوس تقدیم بهت💋
عزیزم اونقدر اطلاعات پزشکیم بالا نیست ولی تا جایی که میدونم درهرصورت خونریزی نشونه عدم بارداری هست& ...

علاوه بر خونریزی ک بعد قرص داشتم دوبار تو این ماه خونریزی گرفتم ولی بازم میترسم 🥲

علاوه بر خونریزی ک بعد قرص داشتم دوبار تو این ماه خونریزی گرفتم ولی بازم میترسم 🥲

نه بابااا دیگه وقتی خونریزی داشتی اصلا نترس چجوری میشه باردار باشی. اون رحم اگه توش بچه باشه دیگه خون نمیاد 

حالا که اینو دیدی یه صلوات برای سلامتی من و مامان بابام بفرست❤😗 این بوس تقدیم بهت💋
من ۶ فروردین پریود شدم هم طبیعی جلو گیری کردم هم ال دی خوردم یک هفته بعد لک بینی سیاه یک هفته بعدش پ ...

منم خونریزی ک ۲ اردیبهشت گرفتم دقیقا خون پریود بود ۱۲ اردیبهشتم خونریزی گرفتم اولش قهوه ای بود بعد قرمز شد بعدش دوباره قهوه ای تیره و قرمز انگار قاطی بودن گلاب ب روتون سرویس ک میرفتم شر شر می‌ریخت ولی حالت عادی خیلی شدید نمیومد خیلی ام رقیق شده بود خونریزیم 🥲

الان هورمونام بهم ریخته ینی؟خیلی نگرانم😭

یه بار اشکال نداره ولی عزیزم اینارو میگن کلا سالی یکی دوبار بخورین فقط. اونم سالییی

برای هرمونا بده ولی الان اشکالی نداره اصلا قشنگ درست میشه

نه بابااا دیگه وقتی خونریزی داشتی اصلا نترس چجوری میشه باردار باشی. اون رحم اگه توش بچه باشه دیگه خو ...

من ۱ اردیبهشت شبش موقع ادرار خونابه اومد حس کردم قراره پریود بشم رفتم زعفرون غلیظ خوردم صبح پاشدم دیدم خونریزی گرفتم ۲ اردیبهشت ی بار خونریزی ۴،۵روزه ی بارم ۱۲ اریبهشت ک ۶،۷روزه بود ۱۱ اردیبهشت سونو رفتم ضخامت رحمم ۵ بود ازدکتر سوال کردم گف بت صخامت ۵ اصن کسی باردار نیس ولی بازم نگرانم من🥲

2801