2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من به صدای خوردن غذا و صدای دهن به شدتتتتت حساسم

“ از دور ریختن عقایدی که به من تلقین شده بود آرامش مخصوصی در خودم احساس میکردم‌ >>>”           —-«فاقد عقیده💭 ، دارای نظر🃏»—-
2731
به چی حساسی میشه بگی بعد سوالمو میپرسم

چنتا صدا شدیدا استرس بهم وارد میکنه مثلا یکیش صدای گربه چون من بعد از سه سال گربمو از دست دادم صدای گربه خاطره بدی رو برام تداعی میکنه، صدای آلارم گوشی شدیدا بهم استرس میده کلا اکثر صداهای تکرار شونده مث سکسکه و..

بعضی آدما مثل دندون عقلن! شاید با حذفشون یک دفعه درد زیادی رو تحمل کنی؛ اما باید حذفشون کنی و ازشون بگذری تا مجبور نباشی مدام یه درد تدریجی رو تحمل کنی...
من به صدای خوردن غذا و صدای دهن به شدتتتتت حساسم

عزیزم منم همینطورم از سوالم ناراحت نشو من احساس میکنم مال من ریشش برمیگرده به خود ا ر ض ا یی که از بچگی داشتم😔 شما هم اینطوره؟ میخوام بدونم ممکنه از این باشه

عزیزم منم همینطورم از سوالم ناراحت نشو من احساس میکنم مال من ریشش برمیگرده به خود ا ر ض ا یی که از ب ...

نه ربطش چیه؟ من به صداهایی حساسم که خاطره های بدی دارم ازشون 

بعضی آدما مثل دندون عقلن! شاید با حذفشون یک دفعه درد زیادی رو تحمل کنی؛ اما باید حذفشون کنی و ازشون بگذری تا مجبور نباشی مدام یه درد تدریجی رو تحمل کنی...
2740
عزیزم منم همینطورم از سوالم ناراحت نشو من احساس میکنم مال من ریشش برمیگرده به خود ا ر ض ا یی که از ب ...

چه ربطی داره؟ 

“ از دور ریختن عقایدی که به من تلقین شده بود آرامش مخصوصی در خودم احساس میکردم‌ >>>”           —-«فاقد عقیده💭 ، دارای نظر🃏»—-
ربطشو خودم احساس میکنم کساییم بودن گفتن همینطور بوده بازم ببخشید گلم

نه عزیزم چه حرفیه☘️