2737
2739
عنوان

چطور تلافی کنم؟؟

41 بازدید | 5 پست

چند وقته دخترم مریضه اول ابله مرغون خیلی سخت گرفت بعدم عفونت وارد خونه ش شد الانم سرخچه گرفته اول برام دعا کنید که دخترم خوب شه خیلی حالم بده اصلا آروم نمیگیره همش باید بغلش کنم آخه 8ماهه!!شوهرم گهگاهی میره ماموریت امروز هم رفته بودیم ویلا منو گذاشت خونه مامانم رف با دوستاش گردش!!!! این چند وقت دست تنها بودم حسابی خسته شدم دلم میخواد وقتی دخترم خوب شه سرش تلافی کنم، اصلا دلم نمیخواد کنارش باشم کنارش دیگه نمیخوابم !!!!

باهاش حرف نزدی؟  امان از،مردهای بی فکر

بهش گفتم دلم نمیخواد ثانیه ای کنار مرد بی فکر باشم که بچه مریض ش رو ول میکنه میره صفا اونم گف طوریش نبود که 😭😭😭😭😭بچه م اصلا آروم نداره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شما بگید با شوهری که همه جوره باهاش راه میای خانوادشو خیلی دوست دارم اونا هم منو ولی شوهرم کلا از خانوادم بدش میاد زیاد اصلا خونه خواهر و برادرام نمیاد شما بودید چیکار می کردید

مراتاجان بود جانان تو باشی❤❤❤
2731
شما بگید با شوهری که همه جوره باهاش راه میای خانوادشو خیلی دوست دارم اونا هم منو ولی شوهرم کلا از خا ...

ببخشید خودم اینقدر حالم خرابه که نمیتونم مشاوره بدم به شما منم خیلی راه اومدم با شوهرم ولی چیزی جز دل شکستن نداشت تایپیک هامو بخون