2737
2739
عنوان

تو یه سال آینده

165 بازدید | 17 پست

فقط یه ساعت از ۲۴ ساعت حق استفاده از گوشی رو دارم🥲

با این شرایط اینجا دیگه خیلی دیر و کم میتونم بیام هییی🥺

درخواست دوستی = رد کردن ، پس لطفا ندید ؛ دارای بیشترین نشان در ترکاندن کاربری 😶‍🌫️

چرا

خدایا دورت بگردم اینقدر خوبی♥شکرت خدا تو زندگیم عشق پاک دارم♥♥♥♥♥وخدایـے ڪہ اسپانسر تمام آرزوهامونه: 🔗♥ماکه دل به الله بستیم الله داند و کارش💎خدایاشکرت برای سقف بالا سرمون برای تن سالمم برای نعمت هایی بهم دادی شکرت خدا جونم♥الحمدالله♥حسبی الله و نعم الوکیل♥خدایا ممنونم بابت عشقم ♥

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
چرا

زیاد معتاد فضای مجازی شدم 

از اونجایی که خودم نتونستم جلو خودمو بگیرم از داداشم خواستم کنترلم کنه🤦‍♀️

درخواست دوستی = رد کردن ، پس لطفا ندید ؛ دارای بیشترین نشان در ترکاندن کاربری 😶‍🌫️
احتمالا بخاطر درسه

نه بابا به خاطر اعتیاد به فضای مجاریه من دانشجوام🤦‍♀️ البته دانشجویی که بازم میخواد کنکور بده😑🤦‍♀️

چرا سال دیگه کنکورته؟

سال کنکورم که نیست از سال کنکورم چن ساله گذشته دانشجوام تصمیم بر کنکور مجدد دارم ، اما دلیلم به خاطر درس نیس به خاطر اعتیاد زیاد به فضای مجازی و عدم کنترلشه

نه بابا به خاطر اعتیاد به فضای مجاریه من دانشجوام🤦‍♀️ البته دانشجویی که بازم میخواد کنکور بده😑🤦‍♀ ...

چی میخوندی

لطفا یک صلوات مهمونم میکنی برای آرزوی توی دلم🥺💔با بعضیا نباید خودت باشی باید یکی مثل خودش باشی.....
2740
خواهش

من اتفاقی تاپیک شما رو دیدم راجب مشکل تعادل تون 

فقط خواستم بگم خودتون و لطفا دوس داشته باشید با هر شرایط 

اینقدر خودتون و اذیت و سرزنش نکنید

من اتفاقی تاپیک شما رو دیدم راجب مشکل تعادل تون  فقط خواستم بگم خودتون و لطفا دوس داشته باشید ...

بعضی اوقات اعصابم به هم میریزه بعضی اوقاتم بیخیالم ولی نمیتونم این مریضی اشغال رو بپذیرم

بعضی اوقات اعصابم به هم میریزه بعضی اوقاتم بیخیالم ولی نمیتونم این مریضی اشغال رو بپذیرم

ادما یه بار وارد این دنیا میشن چرا جوری زندگی نمی کنید که از همین یه بارم لذت ببرید؟ دنیا دو روزه به نظر من اصلا هم چیز بدی نیس ، بهتره کنار بیاید وگرنه به خودتون اسیب میزنید

2706