2733
2734
عنوان

زانو درد

26 بازدید | 5 پست

دوستانی که تجربه زانو درد  ودکتر رفتن دارن نظر بدن ممنون میشم/ یکشنبه عصر وقت دکتر دارم اما الان میخوام نظر شمارو بدونم❤چندروزیه زانو دردم  پای راستم بیشتر  اما پای چپم هست//    صبح ها احساس بهتری دارم اما از عصر به بعد خصوصا نزدیک به شب  درد  زیاد  میشه حتی زمان استراحت  درد داره   //   موقع راه رفتن که به زور راه میرم///  یکساله پا درد داشتم اما  زانوم خوب بود///  ویتامین دی و اینهارو نگید چون از اون نیست///

اول وزنت رو حتی اگه لاغری بازم کم کن  دوم نون رو کامل حذف کن سوم شیرینی اصلا نخور نون وشیرینی باعث التهاب در مفصل میشه یک هفته نخوری دردت خیلی کم میشه و خودت متوجه میشی سردی کمتر بخور    دکتر میگفت اونهایی که پا درد دارن تنها راه خوب شدنشون راه رفتن منظم روزانه یعنی روزی حداقل نیم ساعت راه بری دو هفته اول دردت بیشتر میشه اما از اون به بعد دردت کم میشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نون و حذف کنیم پس چی بخوریم همش برنج با سوپ خالی!

فقط یک هفته حذف کن حبوبات سوپ آش ماکارونی    بعد یک هفته با هر بار خوردن چون دردت بیشتر میشه و اذیت میشی خودت به حداقل میرسونیش نمیدونم چی به نون میزنن که باعث التهاب شدید و کیست در بدن میشه ی خانم میگفت دو ماه نون حذف کرده کیست رحمش کوچیک شده