2737
2734
عنوان

بنطرتون با کدوم خودمو سرگرم کنم؟؟

101 بازدید | 16 پست

کاردرمنزل بیارم؟یا برم کتابخونه ثبت نام کنم کتاب بگیرم بخونم؟دلیلتونم بگید

دوست ندارم بیرون کار کنم با روحیم سازگار نیست ولی کار در منزل همیشه نیست هروقت بخوای انجام میدی

کار در منزل بهتره

کتاب خوبه اما اینکه در آمد هر‌چند کم فرق نداره داشته باشی خوبه

لبخند روی لبان متصدی يخ زد !!!واقعا چه حقير و کوچک است آن که به خود مغرور است. چرا که نميداند بعد از بازی شطرنج شاه و سرباز را در يک جعبه می گذارند...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

هر دو 

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

بستگی داره به خودت

من بودم کتابخونه ثبت‌نام میکردم

ولی اگه میخای درآمد داشته باشی خب دومی

بمانم بمانی ببینند بمیرند🤍🧿•                                      تویی تنها ساکن قلب این دختر ؛🤍.           تو نوری هستی که قلبمو گرم نگه داشتی❤️‍🔥.https://www.ninisite.com/discussion/topic/13582698/%d8%af%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d9%86-%d8%b9%d8%a7%d8%b4%d9%82%d8%a7%d9%86%d9%87-%da%a9%d9%88%d8%aa%d8%a7%d9%87?postId=338050990 اگه داستان کوتاه عاشقونه دوس داری بیا تو تاپیکم
2738
اره درامدش خیلی کمه ولی خب هم سرگرمیه هم کنارش یه پولی هست بهتراز هیچیه

میتونی دوتاشم انجام بدی............کتابو بذاری برا اخر شب

اگه امضامو خوندی یه صلوات هدیه به علی اصغر بفرست ممنونتم...................تا محرم فقط صلوات  
سلام چطوری خوبی چخبرا؟

سلام ممنون نمیدونم هنوز خوبم یا نه تازه از خواب بلند شدم به دور بزنم میفهمم چطورم 

تو چطوری؟

*اگه میتونی تصور کنی پس میتونی انجامش بدی*💪
سلام ممنون نمیدونم هنوز خوبم یا نه تازه از خواب بلند شدم به دور بزنم میفهمم چطورم  تو چطوری؟

منم س ماخورده بودم یکم بهترم ولی هنوز بو رو خوب متوجه نمیشم کاچی پختم بفرما

منم س ماخورده بودم یکم بهترم ولی هنوز بو رو خوب متوجه نمیشم کاچی پختم بفرما

نوش جان صبحونه خوردم 

منم دهنم تلخه یکم هم خواب عجیب غریب دیدم نمی دونم برای اونه اینکه بعد صبحانه خوبیدم یا ذهنم‌مغششوشه یا واقعا تعبیر داره

*اگه میتونی تصور کنی پس میتونی انجامش بدی*💪
2706